ArtLights LED modul WAGO, 12 V AC, 2 W, Studená bílá
ArtLights LED modul WAGO, 12 V AC, 2 W, Studená bílá
LED modul WAGO, patice GU5.3, 12 V AC, 2 W, barevná teplota 6000 K - studená bílá. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66762Doprava a platba
368 Kč bez DPH (445,28 Kč s DPH)
LED modul WAGO, patice GU5.3, 12 V AC, 2 W, barevná teplota 6000 K - studená bílá. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66762Doprava a platba
Použití
LED modul WAGO do úsporných nízkonapěťových svítidel s paticí GU5.3.Specifikace
Kompatibilní svítidla jsou uvedena v záložce související.
Parametry
| Index podání barev CRI | 78,6 |
|---|---|
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Patice | GU5.3 |
| Počet LED | 16 |
| Příkon | 2 W |
| Rozměry | 6,5 x 6,5 cm |
| Světelný tok | 48,7 lm |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 7961 K |
| Účinnost záření | 58 lm/W |
Související produkty1
Rychlé info

ArtLights Olympia, 2 W, LED
Skladem
793 Kč bez DPH
959,53 Kč s DPH
959,53 Kč s DPH