ArtLights Power LED, 12 V AC, 2 W, Teplá bílá
ArtLights Power LED, 12 V AC, 2 W, Teplá bílá
LED SMD modul, 12 V AC, 2 W, barva světla - teplá bílá. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66787Doprava a platba
377 Kč bez DPH (456,17 Kč s DPH)
LED SMD modul, 12 V AC, 2 W, barva světla - teplá bílá. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66787Doprava a platba
Použití
Power LED žárovka do úsporných nízkonapěťových svítidel s paticí GU5.3.Specifikace
Kompatibilní svítidla jsou uvedena v záložce související.
Parametry
| Index podání barev CRI | 65 |
|---|---|
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Patice | GU5.3 |
| Počet LED | 1 |
| Příkon | 2 W |
| Rozměry | 2 cm |
| Světelný tok | 52 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 3000 K |
Související produkty1
Rychlé info

ArtLights Minus, 2 W, LED
Skladem
910 Kč bez DPH
1 101,10 Kč s DPH
1 101,10 Kč s DPH

