ArtLights Power LED MR11, G4, 12 V AC, 1,8 W, Teplá bílá
ArtLights Power LED MR11, G4, 12 V AC, 1,8 W, Teplá bílá
Power LED žárovka MR11, patice G4, 12 V AC, 1,8 W, barva světla - teplá bílá. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66737Doprava a platba
285 Kč bez DPH (344,85 Kč s DPH)
Power LED žárovka MR11, patice G4, 12 V AC, 1,8 W, barva světla - teplá bílá. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66737Doprava a platba
Použití
Power LED žárovka do úsporných nízkonapěťových svítidel s paticí G4.Specifikace
Kompatibilní svítidla jsou uvedena v záložce související.
Parametry
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Index podání barev CRI | >80 |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Patice | G4 |
| Počet LED | 2 |
| Příkon | 1,8 W |
| Rozměr | 3,5 x 3 cm |
| Spotřeba elektrické energie | 2,0 kWh/1000h |
| Světelný tok | 150 lm |
| Typ reflektoru | MR11 |
| Vyzařovací úhel | 36 ° |
| Životnost | 25 000 hodin |
| Životnost - počet zapnutí | 10 000 |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 3000 K |
| Účinnost záření | 44,4 lm/W |
Související produkty2
Rychlé info

ArtLights Alder, 2 W, LED
Skladem
497 Kč bez DPH
601,37 Kč s DPH
601,37 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Nano, 2 W, LED
Skladem
835 Kč bez DPH
1 010,35 Kč s DPH
1 010,35 Kč s DPH