ArtLights SMD modul, 6x LED, 12 V AC, 1 W, Teplá bílá
ArtLights SMD modul, 6x LED, 12 V AC, 1 W, Teplá bílá
LED SMD modul, 12 V AC, 1 W, barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66784Doprava a platba
235 Kč bez DPH (284,35 Kč s DPH)
LED SMD modul, 12 V AC, 1 W, barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66784Doprava a platba
Použití
LED SMD modul do úsporných nízkonapěťových svítidel s paticí GU5.3.Specifikace
Kompatibilní svítidla jsou uvedena v záložce související.
Parametry
| Index podání barev CRI | >65 |
|---|---|
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Patice | GU5.3 |
| Počet LED | 6 |
| Příkon | 1 W |
| Rozměry | 2 cm |
| Světelný tok | 35 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 3000 K |
Související produkty1
Rychlé info

ArtLights Sirius, 1 W, LED
Skladem
1 130 Kč bez DPH
1 367,30 Kč s DPH
1 367,30 Kč s DPH