CT Mosazné víčko 1" s plochým těsněním
CT Mosazné víčko 1" s plochým těsněním
Mosazný zakončovací prvek s 1" vnitřním závitem opatřeným plochým těsněním. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13142Doprava a platba
86 Kč bez DPH (104,06 Kč s DPH)
Mosazný zakončovací prvek s 1" vnitřním závitem opatřeným plochým těsněním. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13142Doprava a platba
Použití
Specifikace
Zakončovací prvek s O-kroužkem pro mosazné rozdělovače rozdělovače, alternativně pak jako náhrada plastového víčka pro rozdělovače DURA a TP. Víčko slouží k zaslepení nevyužitých vnějších závitů. Díky integrovanému těsnění není nutné spoj dále dotěsňovat.
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu (vnitřní) | 1 " |
|---|---|
| Hmotnost | 0,060 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Materiál | mosaz |
| Ploché těsnění | Ano |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Typ tvarovky | víčko |
Související produkty3
Rychlé info

CT T-kus MFF 1" s plochým těsněním
Skladem
426 Kč bez DPH
515,46 Kč s DPH
515,46 Kč s DPH
Rychlé info

CT Koleno MF 1" s plochým těsněním
Skladem
315 Kč bez DPH
381,15 Kč s DPH
381,15 Kč s DPH
Rychlé info

CT Rozdělovač 2x1" s plochým těsněním
Skladem
795 Kč bez DPH
961,95 Kč s DPH
961,95 Kč s DPH
Alternativní produkty (2)


Alternativní produkty2
Rychlé info

RAIN S.p.A RN víčko k rozděl. 1", PVC
Skladem
27,60 Kč bez DPH
33,40 Kč s DPH
33,40 Kč s DPH
Rychlé info

RAIN S.p.A RN víčko s O-kroužkem, PP
Skladem
50,40 Kč bez DPH
60,98 Kč s DPH
60,98 Kč s DPH