CT Rozdělovač 3x1" s plochým těsněním
CT Rozdělovač 3x1" s plochým těsněním
Rozdělovač, 1", se čtyřmi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilů (4x matka/1x vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky, mosaz. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13136Doprava a platba
1 297 Kč bez DPH (1 569,37 Kč s DPH)
Rozdělovač, 1", se čtyřmi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilů (4x matka/1x vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky, mosaz. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13136Doprava a platba
Použití
Specifikace
Připojovací systém pro sestavy s elektromagnetickými ventily 1 "(s vnějšími závity) ve venkovních ventilových šachticích. Obvyklé použití - zahrady, komerční a veřejné plochy s vyšším tlakem.
Parametry
| Barva převlečné matice | mosaz |
|---|---|
| Barva těla | mosaz |
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Hmotnost | 0,75 kg |
| Materiál | mosaz |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 8 bar |
| Počet převlečných matic | 4 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Použití v interiéru | Ne |
| Typ těsnění | pryžové |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Velikost převlečné matice | 1 " |
| Velikost závitu | 1 " |