Digitální klešťový multimetr VC-330
Digitální klešťový multimetr VC-330
Měření AC/DC proudu a napětí, měření odporu a kapacity,
akustická kontrola průchodnosti obvodů, funkce vyhledání kabelu ve zdi. True RMS měření. Měření proudu probíhá bez nutnosti rozpojit elektrický obvod. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17058Doprava a platba
1 325 Kč bez DPH (1 603,25 Kč s DPH)
Měření AC/DC proudu a napětí, měření odporu a kapacity,
akustická kontrola průchodnosti obvodů, funkce vyhledání kabelu ve zdi. True RMS měření. Měření proudu probíhá bez nutnosti rozpojit elektrický obvod. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17058Doprava a platba
Použití
Multimetr Voltcraft VC-330 je ideální kompaktní řešení klešťového multimetru za příznivou cenu. Bezdotykové měření elektrických veličin nevyžaduje přepojovat stávající elektrické vedení. Lze použít kdekoli, snadno a jednoduše. Měření AC/DC proudu a napětí, měření odporu a kapacity. True RMS měření.Specifikace
- měření AC/DC proudu a napětí
- 3 rozsahy měření (2 A, 20 A, 100 A)
- Odpor
- Kapacita
- Akustická kontrola průchodnosti obvodů
- Test diod
- Data-Hold
- Automatické nastavení měřicích rozsahů
- Funkce nulování při měření nízkých proudů
- Podsvětlení displeje
- Auto-Power-Off
- Indikace stavu vybití
- Snadné ovládání jednou rukou
- Integrovaný bezdotykový tester (NCV)
- 2x měřicí kabely
- 2x baterie AAA
- Brašna
Parametry
| Napájení | 2 x AAA 1,5 V DC |
|---|---|
| Indikace stavu baterie | Ano |
| Baterie součástí balení | Ano |
| Hmotnost | 300 g |
| Typ napájení | Bateriové |
| Bezkontaktní zjištění AC napětí | Ano |
| Měření polovodičových PN přechodů | Ano |
| Rozsah měření AC napětí | 0,001-600 V |
| Rozsah měření DC napětí | 0,0001-600 V |
| Rozsah měření odporu | 0,1 MO- 20 MO Ohm |
| Rozsah měření AC proudu | 0,001-100 A |
| Měření paramerů tranzistorů | Ne |
| Rozsah měření DC proudu | 0,001-100 A |
Příslušenství1
Rychlé info

GP Batteries Alkalická baterie GP Ultra Plus LR6 AA (tužka), sada 4 ks
Skladem
67,60 Kč bez DPH
81,80 Kč s DPH
81,80 Kč s DPH
Související produkty8
Rychlé info

Měřící zařízení "MULTIMETR - EM39"
Skladem
335 Kč bez DPH
405,35 Kč s DPH
405,35 Kč s DPH
Rychlé info

Vyhledávač elektromagnetických ventilů "Chatterbox"
Skladem
596 Kč bez DPH
721,16 Kč s DPH
721,16 Kč s DPH
Rychlé info

Zkoušečka napětí MS-18
Skladem
54,50 Kč bez DPH
65,95 Kč s DPH
65,95 Kč s DPH
Rychlé info

Tester baterií UNI D3
Skladem
145 Kč bez DPH
175,45 Kč s DPH
175,45 Kč s DPH
Rychlé info

Vyhledávač podzemních kabelů v AZS
Skladem
3 545 Kč bez DPH
4 289,45 Kč s DPH
4 289,45 Kč s DPH
Rychlé info

EATON Rozváděč 4, IP65, 4 moduly
Skladem
641 Kč bez DPH
775,61 Kč s DPH
775,61 Kč s DPH
Rychlé info

Proteco Sada elektrikářských šroubováků 7-dílná
Skladem
298,50 Kč bez DPH
361,19 Kč s DPH
361,19 Kč s DPH
Rychlé info

Scapa Industrial Vulkanizační páska Scapa PIB 19mm x 10m
Skladem
148 Kč bez DPH
179,08 Kč s DPH
179,08 Kč s DPH
Alternativní produkty (4)




Alternativní produkty4
Rychlé info

Multimetr 500V/10A-V15
Skladem
199 Kč bez DPH
240,79 Kč s DPH
240,79 Kč s DPH
Rychlé info

Klešťový multimetr 600V/600S
Skladem
324 Kč bez DPH
392,04 Kč s DPH
392,04 Kč s DPH
Rychlé info

BENNING Zkoušečka DUSPOL EXPERT IP65
Skladem
2 649 Kč bez DPH
3 205,29 Kč s DPH
3 205,29 Kč s DPH
Rychlé info
Novinka

Voltcraft Digitální klešťový multimetr VC-331
Skladem
1 649 Kč bez DPH
1 995,29 Kč s DPH
1 995,29 Kč s DPH




