Honeywell F74-CS PRIMUS PLUS filtr 3/4" - typ:
Honeywell F74-CS PRIMUS PLUS filtr 3/4" - typ:
Filtr 3/4" (DN20), filtrační vložka 155 mesh, PN 16, man. proplach, Q(max)= 1,0 l/s Více
Výrobce: HoneywellKód produktu: 6848Doprava a platba
3 692 Kč bez DPH (4 467,32 Kč s DPH)
Filtr 3/4" (DN20), filtrační vložka 155 mesh, PN 16, man. proplach, Q(max)= 1,0 l/s Více
Výrobce: HoneywellKód produktu: 6848Doprava a platba
Použití
Zachycení jemných mechanických nečistot obsažených ve zdroji vody pro závlahový systém. Obvyklé použití filtrů řady "CS" je u běžných závlahových systémů s mechanicky znečištěným zdrojem vody ( dešťová jímka, studna, potok ). Filtr není vhodný pro silně znečištěné zdroje vody, kde je třeba použít větší filtry (s větší filtrační plochou). Filtr F74CS PRIMUSPLUS není vhodný pro biologické znečištění. Tento filtr umožňuje doplnit systém o automatickou časovou jednotku (Z74S-AN) pro poloautomatický proplach. Velká výhoda filtru je možnost vizuální kontroly míry znečištění - průhledná jímka filtru. Doporučený provozní tlak 2,5 - 7,5 bar, max. provozní tlak 10 bar. Filtr je vybaven filtrační INOX vložkou 155 mesh. Max. průtok filtrem je 3,6 m3/h. Připojovací závit vnější 3/4". Součástí filtru jsou šroubení po obou stranách.Specifikace
Parametry
| Dimenze odkalovacího ventilu (vnitřní) | 0,5 " |
|---|---|
| Dimenze připojovacího závitu (vnější) | 3/4 " |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2,5-7,5 bar |
| Hmotnost | 2,7 kg |
| Horizontální instalace | Ano |
| Jemnost filtrační vložky | 155 mesh |
| Manuální čištění vložky filtru - ručně | Ano |
| Materiál jímky filtru | sklo-plast |
| Materiál tělesa filtru | mosaz/plast |
| Materiál vložky - kostra | plast |
| Materiál vložky - síto | INOX |
| Max. provozní tlak (Pmax) | 10 bar |
| Možnost instalace v exteriéru | Ano |
| Možnost instalace v interiéru | Ano |
| Možnost odkalení | Ano |
| Možnost poloautomatického proplachu | Ano |
| Možnost připojení manometru (výstupní tlak) | Ano |
| Možnost připojení prog.jednotky Z74S-AN | Ano |
| Možnost redukce tlaku | Ne |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| O-kroužek těla filtru | Ano |
| Ploché těsnění | Ano |
| Použití pro biologické znečištění | Ne |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Použití pro silně znečištěné zdroje | Ne |
| Připojovacích šroubení | Ano |
| Qmax | 1,0 l/s |
| Rozměry - šířka (od závitu po závit) | 162 mm |
| Rozměry - výška | 324 mm |
| Součástí manometr | Ano |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Vertikální instalace | Ano |
| Vizuální kontrola znečištění filtru | Ano |
| Výrobce | Honeywell |
Příslušenství5
Rychlé info

Honeywell Náhradní vložky pro filtry F74C a F74CS - typ: vložka 155 mesh
Skladem
1 175 Kč bez DPH
1 421,75 Kč s DPH
1 421,75 Kč s DPH
Rychlé info

Honeywell Aut. jednotka Z74S-AN pro filtr F74CS
Skladem
4 990 Kč bez DPH
6 037,90 Kč s DPH
6 037,90 Kč s DPH
Rychlé info

Těsnění 30x20x2 mm, závit 3/4" (na převlečné matice 1")
Skladem
4,90 Kč bez DPH
5,93 Kč s DPH
5,93 Kč s DPH
Rychlé info

Těsnění 29x18x2 mm, závit 3/4" (na převlečné matice 1")
Skladem
7,90 Kč bez DPH
9,56 Kč s DPH
9,56 Kč s DPH
Rychlé info

Honeywell Náhradní jímka pro filtry F74CS/FK74CS
Skladem
2 150 Kč bez DPH
2 601,50 Kč s DPH
2 601,50 Kč s DPH
Související produkty8
Rychlé info

Kulový ventil FF s pákou - dlouhý závit - typ: připojení 3/4"
Skladem
187 Kč bez DPH
226,27 Kč s DPH
226,27 Kč s DPH
Rychlé info

Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 3/4"
Skladem
45,50 Kč bez DPH
55,06 Kč s DPH
55,06 Kč s DPH
Rychlé info

Mosazné závitové T-kusy - typ: 3/4"x3/4"x3/4"
Skladem
78 Kč bez DPH
94,38 Kč s DPH
94,38 Kč s DPH
Rychlé info

Kulový ventil MM s pákou/motýlkem - standardní závit - typ: 3/4" páka
Skladem
194 Kč bez DPH
234,74 Kč s DPH
234,74 Kč s DPH
Rychlé info

Objímka dvoudílná 25-45 mm M8 - typ: 32-36 mm
Skladem
15,90 Kč bez DPH
19,24 Kč s DPH
19,24 Kč s DPH
Rychlé info

Šrouby kombi k upínacím objímkám - typ: M8x80mm
Skladem
5,90 Kč bez DPH
7,14 Kč s DPH
7,14 Kč s DPH
Rychlé info

DG přechod s vnitřním kovovým závitem - typ: 32x3/4"
Skladem
219 Kč bez DPH
264,99 Kč s DPH
264,99 Kč s DPH
Rychlé info

Těsnící provázek LOCTITE v bal. 50 m
Skladem
195 Kč bez DPH
235,95 Kč s DPH
235,95 Kč s DPH
Alternativní produkty (4)




Alternativní produkty4
Rychlé info

Honeywell F76S filtr 1" - typ: vložka 155mesh
Skladem
14 498 Kč bez DPH
17 542,58 Kč s DPH
17 542,58 Kč s DPH
Rychlé info

Honeywell FK74-CS PRIMUS PLUS filtr 1", red.ventil
Skladem
4 494 Kč bez DPH
5 437,74 Kč s DPH
5 437,74 Kč s DPH
Rychlé info

Honeywell F74-CS PRIMUS PLUS filtr 1" - typ: vložka 155mesh
Skladem
3 869 Kč bez DPH
4 681,49 Kč s DPH
4 681,49 Kč s DPH
Rychlé info

Honeywell F74-CS PRIMUS PLUS filtr 1" - typ: vložka 75mesh
Skladem
3 869 Kč bez DPH
4 681,49 Kč s DPH
4 681,49 Kč s DPH


