Honeywell F74-CS PRIMUS PLUS filtr 5/4" - typ: vložka 155mesh
Honeywell F74-CS PRIMUS PLUS filtr 5/4" - typ: vložka 155mesh
Filtr 5/4" (DN32), filtrační vložka 155 mesh, PN 16, man. proplach, Q(max)= 1,4 l/s Více
Výrobce: HoneywellKód produktu: 6851Doprava a platba
4 427 Kč bez DPH (5 356,67 Kč s DPH)
Filtr 5/4" (DN32), filtrační vložka 155 mesh, PN 16, man. proplach, Q(max)= 1,4 l/s Více
Výrobce: HoneywellKód produktu: 6851Doprava a platba
Použití
Zachycení jemných mechanických nečistot obsažených ve zdroji vody pro závlahový systém. Obvyklé použití filtrů řady "CS" je u běžných závlahových systémů s mechanicky znečištěným zdrojem vody ( dešťová jímka, studna, potok ). Filtr není vhodný pro silně znečištěné zdroje vody, kde je třeba použít větší filtry (s větší filtrační plochou). Filtr F74CS PRIMUSPLUS není vhodný pro biologické znečištění. Tento filtr umožňuje doplnit systém o automatickou časovou jednotku (Z74S-AN) pro poloautomatický proplach. Velká výhoda filtru je možnost vizuální kontroly míry znečištění - průhledná jímka filtru. Doporučený provozní tlak 2,5 - 7,5 bar, max. provozní tlak 10 bar. Filtr je vybaven filtrační INOX vložkou 75 nebo 155 mesh. Max. průtok filtrem je 5,0 m3/h. Připojovací závit vnější 5/4 ". Součástí filtru jsou šroubení po obou stranách.Specifikace
Parametry
| Dimenze odkalovacího ventilu (vnitřní) | 0,5 " |
|---|---|
| Dimenze připojovacího závitu (vnější) | 5/4 " |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2,5-7,5 bar |
| Hmotnost | 3,6 kg |
| Horizontální instalace | Ano |
| Jemnost filtrační vložky | 75, 155 mesh |
| Manuální čištění vložky filtru - ručně | Ano |
| Materiál jímky filtru | sklo-plast |
| Materiál tělesa filtru | mosaz/plast |
| Materiál vložky - kostra | plast |
| Materiál vložky - síto | INOX |
| Max. provozní tlak (Pmax) | 10 bar |
| Možnost instalace v exteriéru | Ano |
| Možnost instalace v interiéru | Ano |
| Možnost odkalení | Ano |
| Možnost poloautomatického proplachu | Ano |
| Možnost připojení manometru (výstupní tlak) | Ano |
| Možnost připojení prog.jednotky Z74S-AN | Ano |
| Možnost redukce tlaku | Ne |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| O-kroužek těla filtru | Ano |
| Ploché těsnění | Ano |
| Použití pro biologické znečištění | Ne |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Použití pro silně znečištěné zdroje | Ne |
| Připojovacích šroubení | Ano |
| Qmax | 1,4 l/s |
| Rozměry - šířka (od závitu po závit) | 203 mm |
| Rozměry - výška | 324 mm |
| Součástí manometr | Ano |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Vertikální instalace | Ano |
| Vizuální kontrola znečištění filtru | Ano |
| Výrobce | Honeywell |
Příslušenství7
Rychlé info

Honeywell Náhradní vložky pro filtry F74C a F74CS - typ: vložka 155 mesh
Skladem
1 175 Kč bez DPH
1 421,75 Kč s DPH
1 421,75 Kč s DPH
Rychlé info

Honeywell Náhradní vložky pro filtry F74C a F74CS - typ: vložka 75 mesh
Skladem
958 Kč bez DPH
1 159,18 Kč s DPH
1 159,18 Kč s DPH
Rychlé info

Honeywell Náhradní těsnění těla filtru F74CS a F76S - typ: 1" - 5/4"
Skladem
67 Kč bez DPH
81,07 Kč s DPH
81,07 Kč s DPH
Rychlé info

Honeywell Aut. jednotka Z74S-AN pro filtr F74CS
Skladem
4 990 Kč bez DPH
6 037,90 Kč s DPH
6 037,90 Kč s DPH
Rychlé info

Těsnění 44x34x2 mm, závit 5/4" (na převlečné matice 6/4")
Skladem
10 Kč bez DPH
12,10 Kč s DPH
12,10 Kč s DPH
Rychlé info

Těsnění 44x34x2 mm, závit 5/4" (na převlečné matice 6/4")
Skladem
13,50 Kč bez DPH
16,34 Kč s DPH
16,34 Kč s DPH
Rychlé info

Honeywell Náhradní jímka pro filtry F74CS/FK74CS
Skladem
2 150 Kč bez DPH
2 601,50 Kč s DPH
2 601,50 Kč s DPH
Související produkty8
Rychlé info

Kulový ventil FF s pákou - dlouhý závit - typ: připojení 5/4"
Skladem
497 Kč bez DPH
601,37 Kč s DPH
601,37 Kč s DPH
Rychlé info

Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 5/4"
Skladem
114 Kč bez DPH
137,94 Kč s DPH
137,94 Kč s DPH
Rychlé info

Mosazné závitové T-kusy - typ: 5/4"x5/4"x5/4"
Skladem
227 Kč bez DPH
274,67 Kč s DPH
274,67 Kč s DPH
Rychlé info

Mosazné závitové redukované T-kusy - typ: 5/4"x1"x5/4"
Skladem
598 Kč bez DPH
723,58 Kč s DPH
723,58 Kč s DPH
Rychlé info

Objímka dvoudílná 25-45 mm M8 - typ: 40-45 mm
Skladem
18,50 Kč bez DPH
22,39 Kč s DPH
22,39 Kč s DPH
Rychlé info

Šrouby kombi k upínacím objímkám - typ: M8x80mm
Skladem
5,90 Kč bez DPH
7,14 Kč s DPH
7,14 Kč s DPH
Rychlé info

DG přechod s vnitřním kovovým závitem - typ: 40x5/4"
Skladem
633,50 Kč bez DPH
766,54 Kč s DPH
766,54 Kč s DPH
Rychlé info

Kulový ventil MF s pákou - standardní závit - typ: připojení 1"
Skladem
213,50 Kč bez DPH
258,34 Kč s DPH
258,34 Kč s DPH
Alternativní produkty (4)




Alternativní produkty4
Rychlé info

Honeywell FK74-CS PRIMUS PLUS filtr 1", red.ventil
Skladem
4 494 Kč bez DPH
5 437,74 Kč s DPH
5 437,74 Kč s DPH
Rychlé info

Honeywell MINI PLUS-FK filtr 5/4"
Skladem
4 630 Kč bez DPH
5 602,30 Kč s DPH
5 602,30 Kč s DPH
Rychlé info

Honeywell F74-CS PRIMUS PLUS filtr 1" - typ: vložka 75mesh
Skladem
3 869 Kč bez DPH
4 681,49 Kč s DPH
4 681,49 Kč s DPH
Rychlé info

Honeywell F76S filtr 5/4" - typ: vložka 155mesh
Skladem
15 387 Kč bez DPH
18 618,27 Kč s DPH
18 618,27 Kč s DPH


