Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Elektromagnetický ventil s oběma závity vnějšími, regulace průtoku, rozsah pracovních tlaků 1,5 - 10 bar. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 15006Doprava a platba
497 Kč bez DPH (601,37 Kč s DPH)
Elektromagnetický ventil s oběma závity vnějšími, regulace průtoku, rozsah pracovních tlaků 1,5 - 10 bar. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 15006Doprava a platba
Použití
Sekční ventily závlahových systémů pro zahrady, nebo menší parky. Možnost regulace průtoku. Není určeno pro instalace v interiérech budov. Tělo ventilu lze rozebrat po uvolnění zajišťovacích šroubů.Specifikace
|
|
Pro zajištění spolehlivého provozu je vodou testováno 100% ventilů Hunter. |
KLÍČOVÉ VÝHODY
- Manuální odvzdušnění zajistí snadné a rychlé uvedení do provozu
- Utěsnění membrány s dvojitou přírubou pro perfektní výkon bez průsaků
- Šrouby se zajištěním proti vypadnutí během demontáže
- Univerzální šrouby jsou kompatibilní se plochým, křížovým a maticovým šroubovákem případně stranovým klíčem
- Modely PGV JAR TOP umožňují snadný přístup bez nářadí
- Zapouzdřená cívka s uchyceným pístem poskytuje bezproblémový servis i provoz v náročných podmínkách
- Řízení průtoku optimalizuje průtok, maximalizuje efektivitu a prodlužuje životnost systému
- Sekční ventil závlahových systémů pro zahrady, nebo menší parky
- Není určeno pro instalace v interiérech budov!
- Tělo ventilu lze rozebrat po uvolnění zajišťovacích šroubů

Instalovaný model PGV bez regulace průtoku

Regulace průtoku
Maximalizuje účinnost ventilu a prodlužuje životnost celého systému specifickým seřízením průtoku a tlaku jednotlivých sekcí..
Identifikační klíč regulace dostřiku
Růžová barva klíče je jednoznačně nejrychlejší a nejjednodušší způsob k identifikaci použití užitkové vody v systému.
Accu-Sync™ regulátor tlaku
Reguluje příliš vysoký tlak a tím chrání postřikovače před jejich poškozením.Praxe ukazuje také významné ušetření vody při použití nového Hunter Accu-Sync regulátoru tlaku.
Video
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu | 1 " |
|---|---|
| Hmotnost | 0,238 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Kompatibilní s regulátorem tlaku ACCU SET | Ano |
| Manuální ON/OFF | Ano |
| Max. teplota použití (°C) | 66 °C |
| Napájecí napětí ovládací cívky | 24 V AC |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro veřejné plochy | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Pracovní proud | 230 mA |
| Pracovní tlak | 1,5 - 10 bar |
| Připojovací závit ventilu | Vnější |
| Proud při spuštění | 475 mA |
| Průtok | 0,7 - 150 l/min |
| Regulace průtoku | Ano |
| Rozměry | 13 x 11 x 6 cm |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Vhodný pro pitnou vodu | Ne |
| Výrobce | Hunter ind. |
| Manuální odvzdušnění | Ano |
Příslušenství8

Hunter Náhradní cívka 24 V AC pro ventily HUNTER
481,58 Kč s DPH

Hunter Náhradní horní část (bonnet) ventilu PGV - bez reg. průtoku
271,04 Kč s DPH

Hunter Náhradní horní část (bonnet) ventilu PGV - regulace průtoku
307,34 Kč s DPH

Hunter Náhradní membrána ventilu PGV 1" a PGV JT 1"
359,37 Kč s DPH

Hunter Nastavovací klíč pro elektromagnetické ventily
12,10 Kč s DPH

Hunter PGV, 1" MM, bez cívky
534,82 Kč s DPH

Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, bez cívky
565,07 Kč s DPH

Hunter ACCU SYNC "ADJ", pro ventily HUNTER
1 536,70 Kč s DPH
Související produkty8

Hunter Transformátor nástěnný 230 V / 24 V AC, 24 VA
989,78 Kč s DPH

IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
37,51 Kč s DPH

Hunter Cívka 9 V pro bateriové jednotky HUNTER NODE, WVC, XCH
859,10 Kč s DPH

RAIN S.p.A RN víčko k rozděl. 1", PVC
33,40 Kč s DPH

NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
11,50 Kč s DPH

Automatický rozdělovač signálu 1-4 sekce
3 133,90 Kč s DPH

CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
1 755 Kč s DPH

Hunter Náhradní zajišťovací matice ventilu JAR TOP
22,99 Kč s DPH
Alternativní produkty8

Hunter PGV, 1" FF, cívka 24 V AC
571,12 Kč s DPH

Hunter PGV - JAR TOP, 1" MM, cívka 24 V AC
571,12 Kč s DPH

Hunter PGV - JAR TOP ,1" MM s regulací průtoku, cívka 24 V AC
601,37 Kč s DPH

Hunter PGV - JAR TOP, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
601,37 Kč s DPH

Hunter PGV, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
601,37 Kč s DPH

Hunter PGV, 1" MM, cívka 24 V AC
571,12 Kč s DPH

RAIN S.p.A RN 155 PLUS, 1", M x převlečná matice, s regulací průtoku
434,39 Kč s DPH

RAIN S.p.A RN 155 PLUS, 1" M x M, s regulací průtoku
419,87 Kč s DPH





