Hunter PRO-C / P2C-2300, 23 sekcí, exteriérová, CZ
Hunter PRO-C / P2C-2300, 23 sekcí, exteriérová, CZ
Modulární ovládací jednotka PRO-C, 23 sekcí, rozšiřitelná až na 23 sekcí resp. na 32 s dekodérovým modulem, 3 závl. programy, SolarSync, pauzy mezi sekcemi, vsakovací pauzy a cykly, interní transformátor. Ovládací panel s českým popisem funkcí. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 43425Doprava a platba
12 200 Kč bez DPH (14 762 Kč s DPH)
Modulární ovládací jednotka PRO-C, 23 sekcí, rozšiřitelná až na 23 sekcí resp. na 32 s dekodérovým modulem, 3 závl. programy, SolarSync, pauzy mezi sekcemi, vsakovací pauzy a cykly, interní transformátor. Ovládací panel s českým popisem funkcí. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 43425Doprava a platba
Sada3

Hunter PCM-1600, 16 sekcí, pro PC+, P2C a HPC
8 195,33 Kč s DPH

Hunter PCM-300, 3 sekce, pro PRO-C, PC+, P2C a HPC
1 845,25 Kč s DPH

Hunter PRO-C / P2C-400, 4 sekce, exteriérová, CZ
5 517,60 Kč s DPH
Použití
Modulární ovládací jednotka vhodná pro střední zavlažované plochy - zahrady RD, menší sportovní nebo veřejné areály. Intuitivní ovládání pomocí otočného ovladače a dobře čitelného velkého podsvíceného displeje. Jednotku lze rozšířit až 32 sekcí dekodérovým modulem EZ. Je kompatibilní s dálkovými ovladači ROAM a podporuje upgrade na systémy vzdálené správy Hydrawise a Centralus.Specifikace
Pro-C je třetí generací modulárních jednotek Hunter Pro-C© (2002 - PC, 2014 - PC+, 2023 - Pro-C). Zachovává kompatibilitu s předchozí řadou a déle vylepšuje oblíbené jednotky PC+. Nejzajímavějšími novinkami jsou přidání dalšího senzorového vstupu, větší a přehlednější displej, nově lze délku závlahy nastavit s vteřinovou přesností a jednotku je možno rozšířit o systém vzdálené správy Centralus.
KLÍČOVÉ VÝHODY
- Počet sekcí: 23
- rozšiřitelné až na 32 sekcí s dekodérovým nodulem EZ
- 2 senzorové vstupy po připojení SolarSync nebo senzorů Clik
- 1 P/MV výstup pro spouštěcí relé čerpadla a aktivaci hlavního ventilu
- Detailní podsvícený displej (o 30 % větší oproti PC+)
- Kompatibilní s dálkovým ovládáním ROAM a ROAM XL
- Možnost rozšíření o systém vzdálené správy Centralus.
- 3 nezávislé programy zavlažování
- 4 startovací časy v každém programu
- Precizní programování s přesností na vteřiny
- Sezónní nastavení pro rychlé úpravy délky zavlažování v rozsahu 5 – 300 %.
- Paměť Easy Retrieve™ umožňuje zálohování a případné načtení závlahového kalendáře
- Funkce QuickCheck™ poskytuje jednoduchou diagnostiku poškozených kabelů v závlahovém systému
- Ochrana proti zkratu
- Nastavitelné zpoždění mezi sekcemi (0 - 4 hodiny)
- Programovatelné senzory
|
|
| Smart WaterMark Považuje se za spolehlivý nástroj na úsporu vody |
Precizní programování
Lze nastavit délku závlahy kratší než 1 minuta. Nastavení se provádí v rozsahu do pěti minut po vteřinách a nad pět minut po minutách.
Sezonní nastavení: manuální nebo automatická aktualizace pomocí SolarSync
Tato funkce umožňuje rychlé úpravy délky zavlažování v rozsahu 5 – 300 %. Pokud například potřebujete více zalévat, změníte sezónní nastavení na 125 %, čímž se prodlouží délka závlahy o čtvrtinu, aniž byste museli upravovat každou sekci jednotlivě. Nastavení se aplikuje na celou jednotku tedy na všechny sekce ve všech programech. Sezónní nastavení může pracovat v manuálním nebo automatickém režimu.
Manuální režim:
- Poskytuje sezonní úpravy na základě ručně zadané hodnoty
Automatický režim:
- S přidáním senzoru SolarSync získá ovládací jednotka schopnost automatických úprav sezónního nastavení na základě naměřených hodnost. V tomto režimu je závlaha regulována na základě vývoje počasí.
EASY RETRIEVE®
Nástroj, který ukládá kompletní závlahový kalendář a nastavení jednotky do záložní paměti. To vám dává možnost kdykoliv obnovit uložený plán zavlažování. Taková funkce se hodí k obnově ovládací jednotky zpět do původního stavu například po nechtěné změně nastavení nebo na začátku nové sezóny.
QUICK CHECK™
Funkce QuickCheck provede detekci elektrické poruchy pouhým stisknutím tlačítka a na displeji ovládací jednotky zobrazí číslo sekce, na které byl detekován zkrat.
Automatická ochrana proti zkratu
Jedná se o automatickou detekci elektrické poruchy, která je obvykle způsobena problémy s kabeláží v systému. Ovládací jednotka automaticky přeskočí ovlivněné sekce, což umožňuje všem ostatním sekcím pokračovat v naplánovaném programu závlahy. V případě zkratu v sekčním vedení, tedy nedojde k vypnutí celé závlahy.
Zpoždění mezi sekcemi
Mezi spouštěním sekcí v běžícím programu umožňuje ovládací jednotka vložit pauzu v délce 0 vteřin – 4 hodiny. Tato pauza umožňuje zamezit hydrodynamickým rázům, které mohou vzniknout v systému v důsledku toho, že některé ventily mají dlouhou dobu uzavření a nejsou ještě zcela uzavřeny při otevření dalšího sekčního ventilu. Zpoždění může také poskytnout dostatek času k doplnění např. vodní jímky v případě slabého vodního zdroje před spuštěním zavlažování další sekce.
Nastavení se provádí v rozsahu do jedné minuty po vteřinách a dále v rozsahu do maximální délky pauzy 4 hodin po minutách.
Programovatelnost senzoru
Umožňuje vybrat sekce, které nejsou ovlivněny připojeným senzorem. Hodí se například při kombinaci venkovní závlahy a skleníku. V takovém případě na jednotce zrušíte vazbu mezi sekcemi zajišťujícími závlahu skleníku a senzorem deště.
Dny bez vody
Den nebo dny v týdnu lze předem naprogramovat na VYPNUTO. V těchto dnech neproběhne závlaha bez ohledu na závlahový kalendář. Například pokud zavlažujete denně a trávník sekáte pravidelně v sobotu, funkce dny bez vody umožňuje naprogramovat sobotu na VYPNUTO, takže nedojde k závlaze plochy.
Systém vzdálené správy
Jednotku Pro-C lze ovládat přes internet pomocí systému vzdálené správy Centralus. Pro připojení k Centralus je nutno stávající panel rozšířit o Wi-Fi modul (připravujme). Přístup na Hydrawise je umožněn pouze po výměně čelního panelu za model HPC (obj.č. 43540).
Kompatibilita
![]() |
![]() |
![]() |
| Senzor Solar Sync | Dálkové ovládání ROAM | Dekodérový systém EZ |
Parametry
| Bypass senzoru pro libovolnou sekci | Software |
|---|---|
| Bypass senzoru pro všechny programy | Přepínač |
| Délka závlahy pro sekci | 0 - 360 min |
| Easy Retrieve - trvalá záložní paměť | Ano |
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Indikace aktivní sekce | LCD Display |
| Indikace aktivního senzoru | LCD Display |
| Krok nastavení délky závlahy | 1 sec |
| Krok nastavení startovacích časů | 15 min |
| Krytí | IP 22 |
| Max. vzdálenost jednotka - ventil (L) | 300 m |
| Možnost manuálního spuštění programu | Ano |
| Možnost programování hlavního ventilu | Ano |
| Možnost resetu ovládací jednotky | Ano |
| Možnost vložení vsakovacích pauz a cyklů | Ano |
| Napájecí transformátor | Interní 25 VA |
| Napájení | 24 V AC |
| Ochrana proti přepětí v síti | MOV |
| Ochrana proti přetížení | Ano |
| Ovládací panel | Odnímatelný |
| Ovládací panel v českém jazyce | Ne |
| Počet sekcí | 23 |
| Počet závlahových programů | 3 |
| Použití ve vnějším prostředí | Ano |
| Použití ve vnitřním prostředí | Ano |
| Přepěťová ochrana sekčních výstupů | MOV |
| Proudová zatížitelnost výstupu sekce (I) | 560 mA |
| Rozměry (v x š x h) | 22,6 x 25,1 x 10,9 cm |
| Rozsah nastavení pauzy mezi sekcemi | 0 - 4 hod |
| Rozsah provozních teplot | -18 až +66 °C |
| Rozsah sezónního nastavení | 5 - 300 % |
| Rozšiřitelnost o další sekce | Ano |
| Smart Port | Ano |
| Testovací program sekčních výstupů | Ano |
| Testovací program závlahového systému | Ano |
| Testovací svorka 24 V AC | Ne |
| Uzamykatelná schránka | Plast |
| Vstup pro senzor srážek | 2 |
| Výrobce | Hunter ind. |
| Záložní zdroj | 9 + 3 V |
| Závlahový kalendář | Ano |
| Zobrazení celkové délky programu | Ano |
| Zobrazovací prvek | LCD Display |
| Typ napájení | Síťové |
| Proudová zatížitelnost výstupu MV (I) | 280 mA |
| Počet startovacích časů na program | 4 |
| Sezónní nastavení | Manuální |
| Možnost odložení startu závlahy | Ano |
| Rozsah nastavení odloženého startu | 31 dní |
| Možnost manuálního spuštění sekce | Ano |
| Možnost vložení pauzy mezi sekcemi | Ano |
| Automatické sezónní nastavení | Solar Sync |
| Indikace výpadku napájecího napětí | LCD Display |
| Ovládací prvky | Tlačítka,přepínač |
| Způsob uložení dat | EEPROM |
| Možnost výměny záložního zdroje | Ano |
| Maximální počet sekcí | 32 |
| Součástí napájecí kabel se zástrčkou | Ano |
Příslušenství8

Hunter PCM-300, 3 sekce, pro PRO-C, PC+, P2C a HPC
1 845,25 Kč s DPH

Hunter Mini Clik - nastavitelné čidlo srážek
1 200,32 Kč s DPH

Hunter Rain Clik - čidlo srážek s okamžitou aktivací
1 183,38 Kč s DPH

Hunter PCM-900, 9 sekcí, pro PRO-C, PC+, P2C a HPC
6 703,40 Kč s DPH

GP Batteries Značková ULTRA alkalická baterie 9 V pro jednotky HUNTER
59,29 Kč s DPH

Hunter Interní transformátor pro PC+/CC+, Pro-C/CC, X-Core, PRO-HC
1 101,10 Kč s DPH

Hunter Smart Port - kabel 1,8 m
459,80 Kč s DPH

Hunter Dálkové ovládání ROAM
8 760,40 Kč s DPH
Související produkty8

Hunter ICV, 1" FF, 14 bar
1 929,95 Kč s DPH

Hunter PGV - JAR TOP, 1" MM, cívka 24 V AC
571,12 Kč s DPH

CYKY-J 5x1,5 (CYKY 5Cx1,5) - typ: balení 100 m
3 981 Kč s DPH

Automatický rozdělovač signálu 1-4 sekce
3 133,90 Kč s DPH

EATON Jednopólový jistič "B" - PL7 B2/1
360,58 Kč s DPH

Hunter PGV, 1" MM, cívka 24 V AC
571,12 Kč s DPH

Slučovač a rozdělovač signálu ADD 2 (přidání sekce)
1 500,40 Kč s DPH

ICW 5x0,8 mm², balení 152 m
6 235,04 Kč s DPH
Alternativní produkty3

Hunter ICC2, plastová schránka
10 230,55 Kč s DPH

Hydrawise HCC 800-PL, Wi-Fi, 8-38 sekcí, plastový kabinet
19 577,80 Kč s DPH

Hydrawise HPC 2301-E, Wi-Fi, 23 sekcí, interní trafo
17 889,85 Kč s DPH












