IRRITEC CONNECTO PLUS - Kolena s vnějším závitem - typ: 32x1"
IRRITEC CONNECTO PLUS - Kolena s vnějším závitem - typ: 32x1"
Přechod z potrubí na závit, 32x1", EXTRA pevná mechanická spojka pro spojování potrubí z nízkohustotního polyethylenu PE-LD a středněhustotního polyethylenu PE-MD, vnější závit, modrá Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 14309Doprava a platba
53 Kč bez DPH (64,13 Kč s DPH)
Přechod z potrubí na závit, 32x1", EXTRA pevná mechanická spojka pro spojování potrubí z nízkohustotního polyethylenu PE-LD a středněhustotního polyethylenu PE-MD, vnější závit, modrá Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 14309Doprava a platba
Použití
Mechanické spojování potrubních rozvodů závlahových systémů ze středněhustotního (PE-MD) polyetylénu v jednovrstvém nebo dvouvrstvém ( PE-MD / PE-LLD ) provedení. U systémů bez tlakových rázů lze použít i na vysokohustotní flexibilní polyetylén (PE-HD, PE 80).Specifikace
Parametry jednotlivých velikostí tvarovek:
- 20x1/2" - PN 16; hmotnost: 0,035 kg
- 20x3/4" - PN 16; hmotnost: 0,038 kg
- 25x1/2" - PN 16; hmotnost: 0,05 kg
- 25x3/4" - PN 16; hmotnost: 0,056 kg
- 25x1" - PN 16; hmotnost: 0,059 kg
- 32x3/4" - PN 16; hmotnost: 0,09 kg
- 32x1" - PN 16; hmotnost: 0,096 kg
- 32x5/4" - PN 16; hmotnost: 0,11 kg
- 40x1" - PN 16; hmotnost: 0,181 kg
- 40x5/4" - PN 16; hmotnost: 0,181 kg
- 40x6/4" - PN 16; hmotnost: 0,183 kg
- 50x6/4" - PN 16; hmotnost: 0,28 kg
- 50x2" - PN 16; hmotnost: 0,27 kg
- 63x2" - PN 16; hmotnost: 0,396 kg
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Barva matice | modrá |
| Dimenze připojení na potrubí | 32 mm |
| Hmotnost | 0,096 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Materiál | polypropylen |
| Náhradní díly | Ano |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro závlahovou vodu | Ano |
| Připojovací závit | Vnější |
| Roznášecí vložka | Ano |
| Svěrný kroužek | Ano |
| Těsnící O-kroužek | Ano |
| Tlaková řada | PN 16 |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Velikost závitu | 1 " |
| Vnější použití | Ano |
| Výrobce | Irritec |
| Zajišťovací matka | Ano |
| Typ tvarovky | koleno |
Příslušenství1
Rychlé info

IRRITEC Náhradní zajišťovací matka modrá - CONNECTO PLUS - typ: 32 mm
Skladem
22 Kč bez DPH
26,62 Kč s DPH
26,62 Kč s DPH
Související produkty8
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Spojky přímé - typ: 32x32 mm
Skladem
74,20 Kč bez DPH
89,78 Kč s DPH
89,78 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Spojky redukované - typ: 32x25 mm
Není skladem
70 Kč bez DPH
84,70 Kč s DPH
84,70 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 32x1"
Skladem
47,60 Kč bez DPH
57,60 Kč s DPH
57,60 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Zátky na potrubí - typ: 32 mm
Skladem
48,20 Kč bez DPH
58,32 Kč s DPH
58,32 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Kolena - typ: 32 mm
Skladem
74,20 Kč bez DPH
89,78 Kč s DPH
89,78 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Kolena s vnitřním závitem - typ: 32x1"
Skladem
56,70 Kč bez DPH
68,61 Kč s DPH
68,61 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - T-kusy - typ: 32 mm
Skladem
109,20 Kč bez DPH
132,13 Kč s DPH
132,13 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - T-kusy redukované - typ: 32x25x32 mm
Skladem
117,70 Kč bez DPH
142,42 Kč s DPH
142,42 Kč s DPH
Alternativní produkty (3)



Alternativní produkty3
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO - Kolena s vnějším závitem - typ: 32x1"
Skladem
37,90 Kč bez DPH
45,86 Kč s DPH
45,86 Kč s DPH
Rychlé info

IRIBLUE - Kolena s vnějším závitem - typ: 32x1"
Skladem
32,90 Kč bez DPH
39,81 Kč s DPH
39,81 Kč s DPH
Rychlé info
Novinka

esyLOCK - Kolena s vnějším závitem - typ: 32x1"
Skladem
51,50 Kč bez DPH
62,32 Kč s DPH
62,32 Kč s DPH





