IRRITEC CONNECTO PLUS - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 63 x2"
IRRITEC CONNECTO PLUS - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 63 x2"
Přechod z potrubí na závit, 63x2", EXTRA pevná mechanická spojka pro spojování potrubí z nízkohustotního polyethylenu PE-LD a středněhustotního polyethylenu PE-MD, vnější závit, modrá Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 14118Doprava a platba
147,30 Kč bez DPH (178,23 Kč s DPH)
Přechod z potrubí na závit, 63x2", EXTRA pevná mechanická spojka pro spojování potrubí z nízkohustotního polyethylenu PE-LD a středněhustotního polyethylenu PE-MD, vnější závit, modrá Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 14118Doprava a platba
Použití
Mechanické spojování potrubních rozvodů závlahových systémů ze středněhustotního (PE-MD) polyetylénu v jednovrstvém nebo dvouvrstvém ( PE-MD / PE-LLD ) provedení. U systémů bez tlakových rázů lze použít i na vysokohustotní flexibilní polyetylén (PE-HD, PE 80).Specifikace
Parametry jednotlivých velikostí DG přechodů:
- 20x1/2" - PN 16; hmotnost: 0,05 kg
- 20x3/4" - PN 16; hmotnost: 0,05 kg
- 25x1/2" - PN 16; hmotnost: 0,062 kg
- 25x3/4" - PN 16; hmotnost: 0,062 kg
- 25x1" - PN 16; hmotnost: 0,062 kg
- 32x3/4" - PN 16; hmotnost: 0,06 kg
- 32x1" - PN 16; hmotnost: 0,079 kg
- 32x5/4" - PN 16; hmotnost: 0,066 kg
- 40x1" - PN 16; hmotnost: 0,106 kg
- 40x5/4" - PN 16; hmotnost: 0,11 kg
- 40x6/4" - PN 16; hmotnost: 0,155kg
- 50x5/4" - PN 16; hmotnost: 0,186 kg
- 50x6/4" - PN 16; hmotnost: 0,172 kg
- 63x6/4" - PN 16; hmotnost: 0,266 kg
- 63x2" - PN 16; hmotnost: 0,252 kg
- 75x2,5" - PN 10; hmotnost: 0,592 kg
- 90x3" - PN 10; hmotnost: 0,924 kg
- 110x4" - PN 10, hmotnost: 1,59 kg
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Barva matice | modrá |
| Dimenze připojení na potrubí | 63 mm |
| Hmotnost | 0,252 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Materiál | polypropylen |
| Náhradní díly | Ano |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro závlahovou vodu | Ano |
| Připojovací závit | Vnější |
| Roznášecí vložka | Ano |
| Svěrný kroužek | Ano |
| Těsnící O-kroužek | Ano |
| Tlaková řada | PN 16 |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Velikost závitu | 2 " |
| Vnější použití | Ano |
| Výrobce | Irritec |
| Zajišťovací matka | Ano |
Příslušenství1
Rychlé info

IRRITEC Náhradní zajišťovací matka modrá - CONNECTO PLUS - typ: 63 mm
Skladem
57 Kč bez DPH
68,97 Kč s DPH
68,97 Kč s DPH
Související produkty8
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Přechod na přírubu, včetně příruby - typ: 63x2" (DN 50)
Skladem
848 Kč bez DPH
1 026,08 Kč s DPH
1 026,08 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Spojky přímé - typ: 63x63 mm
Skladem
238,50 Kč bez DPH
288,59 Kč s DPH
288,59 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 63x2"
Skladem
147,30 Kč bez DPH
178,23 Kč s DPH
178,23 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - T-kusy s vnitřním závitem na odbočce - typ: 63x2"x63 mm
Skladem
329,70 Kč bez DPH
398,94 Kč s DPH
398,94 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Kolena - typ: 63 mm
Skladem
250,20 Kč bez DPH
302,74 Kč s DPH
302,74 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Kolena s vnitřním závitem - typ: 63x2"
Skladem
204,60 Kč bez DPH
247,57 Kč s DPH
247,57 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Spojky redukované - typ: 63x50 mm
Není skladem
223,70 Kč bez DPH
270,68 Kč s DPH
270,68 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Zátky na potrubí - typ: 63 mm
Skladem
160,10 Kč bez DPH
193,72 Kč s DPH
193,72 Kč s DPH
Alternativní produkty (1)

Alternativní produkty1
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 63x2"
Skladem
127 Kč bez DPH
153,67 Kč s DPH
153,67 Kč s DPH





