IRRITEC CONNECTO PLUS - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 75x2,5"
IRRITEC CONNECTO PLUS - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 75x2,5"
Přechod z potrubí na závit, 75x2,5", EXTRA pevná mechanická spojka pro spojování potrubí z nízkohustotního polyethylenu PE-LD a středněhustotního polyethylenu PE-MD, vnější závit, modrá Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 14121Doprava a platba
285,10 Kč bez DPH (344,97 Kč s DPH)
Přechod z potrubí na závit, 75x2,5", EXTRA pevná mechanická spojka pro spojování potrubí z nízkohustotního polyethylenu PE-LD a středněhustotního polyethylenu PE-MD, vnější závit, modrá Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 14121Doprava a platba
Použití
Mechanické spojování potrubních rozvodů závlahových systémů ze středněhustotního (PE-MD) polyetylénu v jednovrstvém nebo dvouvrstvém ( PE-MD / PE-LLD ) provedení. U systémů bez tlakových rázů lze použít i na vysokohustotní flexibilní polyetylén (PE-HD, PE 80).Specifikace
Parametry jednotlivých velikostí DG přechodů:
- 20x1/2" - PN 16; hmotnost: 0,05 kg
- 20x3/4" - PN 16; hmotnost: 0,05 kg
- 25x1/2" - PN 16; hmotnost: 0,062 kg
- 25x3/4" - PN 16; hmotnost: 0,062 kg
- 25x1" - PN 16; hmotnost: 0,062 kg
- 32x3/4" - PN 16; hmotnost: 0,06 kg
- 32x1" - PN 16; hmotnost: 0,079 kg
- 32x5/4" - PN 16; hmotnost: 0,066 kg
- 40x1" - PN 16; hmotnost: 0,106 kg
- 40x5/4" - PN 16; hmotnost: 0,11 kg
- 40x6/4" - PN 16; hmotnost: 0,155kg
- 50x5/4" - PN 16; hmotnost: 0,186 kg
- 50x6/4" - PN 16; hmotnost: 0,172 kg
- 63x6/4" - PN 16; hmotnost: 0,266 kg
- 63x2" - PN 16; hmotnost: 0,252 kg
- 75x2,5" - PN 10; hmotnost: 0,592 kg
- 90x3" - PN 10; hmotnost: 0,924 kg
- 110x4" - PN 10, hmotnost: 1,59 kg
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Barva matice | modrá |
| Dimenze připojení na potrubí | 75 mm |
| Hmotnost | 0,592 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Materiál | polypropylen |
| Náhradní díly | Ano |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro závlahovou vodu | Ano |
| Připojovací závit | Vnější |
| Roznášecí vložka | Ano |
| Svěrný kroužek | Ano |
| Těsnící O-kroužek | Ano |
| Tlaková řada | PN 10 |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Velikost závitu | 2,5 " |
| Vnější použití | Ano |
| Výrobce | Irritec |
| Zajišťovací matka | Ano |
Související produkty6
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Přechod na přírubu, včetně příruby - typ: 75x2,5" (DN 65)
Skladem
1 028 Kč bez DPH
1 243,88 Kč s DPH
1 243,88 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Spojky přímé - typ: 75x75 mm
Skladem
417 Kč bez DPH
504,57 Kč s DPH
504,57 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Spojky redukované - typ: 75x63 mm
Skladem
391 Kč bez DPH
473,11 Kč s DPH
473,11 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Zátky na potrubí - typ: 75 mm
Skladem
388 Kč bez DPH
469,48 Kč s DPH
469,48 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 75x2,5"
Skladem
295,70 Kč bez DPH
357,80 Kč s DPH
357,80 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Kolena - typ: 75 mm
Skladem
444,10 Kč bez DPH
537,36 Kč s DPH
537,36 Kč s DPH





