IRRITEC CONNECTO PLUS - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 25x3/4"
IRRITEC CONNECTO PLUS - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 25x3/4"
Přechod z potrubí na závit, 25x3/4", EXTRA pevná mechanická spojka pro spojování potrubí z nízkohustotního polyethylenu PE-LD a středněhustotního polyethylenu PE-MD, vnitřní závit, modrá Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 14155Doprava a platba
36,60 Kč bez DPH (44,29 Kč s DPH)
Přechod z potrubí na závit, 25x3/4", EXTRA pevná mechanická spojka pro spojování potrubí z nízkohustotního polyethylenu PE-LD a středněhustotního polyethylenu PE-MD, vnitřní závit, modrá Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 14155Doprava a platba
Použití
Mechanické spojování potrubních rozvodů závlahových systémů ze středněhustotního (PE-MD) polyetylénu v jednovrstvém nebo dvouvrstvém ( PE-MD / PE-LLD ) provedení. U systémů bez tlakových rázů lze použít i na vysokohustotní flexibilní polyetylén (PE-HD, PE 80).Specifikace
Parametry jednotlivých velikostí DG přechodů:
- 20x1/2" - PN 16; hmotnost: 0,034 kg
- 20x3/4" - PN 16; hmotnost: 0,032 kg
- 25x3/4" - PN 16; hmotnost: 0,042 kg
- 25x1" - PN 16; hmotnost: 0,05 kg
- 32x3/4" - PN 16; hmotnost: 0,06 kg
- 32x1" - PN 16; hmotnost: 0,064 kg
- 32x5/4" - PN 16; hmotnost: 0,084 kg
- 40x1" - PN 16; hmotnost: 0,114 kg
- 40x5/4" - PN 16; hmotnost: 0,12 kg
- 40x6/4" - PN 16; hmotnost: 0,14 kg
- 50x5/4" - PN 16; hmotnost: 0,256 kg
- 50x6/4" - PN 16; hmotnost: 0,256 kg
- 50x2" - PN 16; hmotnost: 0,256 kg
- 63x6/4" - PN 16; hmotnost: 0,366 kg
- 63x2" - PN 16; hmotnost: 0,326 kg
- 75x2,5" - PN 10; hmotnost: 0,642 kg
- 90x3" - PN 10; hmotnost: 0,984 kg
- 110x4" - PN 10, hmotnost: 1,604 kg
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Barva matice | modrá |
| Dimenze připojení na potrubí | 25 mm |
| Hmotnost | 0,042 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Materiál | polypropylen |
| Náhradní díly | Ano |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro závlahovou vodu | Ano |
| Připojovací závit | Vnitřní |
| Roznášecí vložka | Ano |
| Svěrný kroužek | Ano |
| Těsnící O-kroužek | Ano |
| Tlaková řada | PN 16 |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Velikost závitu | 3/4 " |
| Vnější použití | Ano |
| Výrobce | Irritec |
| Zajišťovací matka | Ano |
Příslušenství1
Rychlé info

IRRITEC Náhradní zajišťovací matka modrá - CONNECTO PLUS - typ: 25 mm
Skladem
16 Kč bez DPH
19,36 Kč s DPH
19,36 Kč s DPH
Související produkty8
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Spojky přímé - typ: 25x25 mm
Skladem
59,40 Kč bez DPH
71,87 Kč s DPH
71,87 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Zátky na potrubí - typ: 25 mm
Skladem
37,60 Kč bez DPH
45,50 Kč s DPH
45,50 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Kolena s vnějším závitem - typ: 25x3/4"
Skladem
43,50 Kč bez DPH
52,64 Kč s DPH
52,64 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Kolena s vnitřním závitem - typ: 25x3/4"
Skladem
47,70 Kč bez DPH
57,72 Kč s DPH
57,72 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - T-kusy - typ: 25 mm
Skladem
84,80 Kč bez DPH
102,61 Kč s DPH
102,61 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Spojky redukované - typ: 25x20 mm
Skladem
54,10 Kč bez DPH
65,46 Kč s DPH
65,46 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 25x3/4"
Skladem
33,40 Kč bez DPH
40,41 Kč s DPH
40,41 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Kolena - typ: 25 mm
Skladem
58,30 Kč bez DPH
70,54 Kč s DPH
70,54 Kč s DPH
Alternativní produkty (4)




Alternativní produkty4
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 25x3/4"
Skladem
27 Kč bez DPH
32,67 Kč s DPH
32,67 Kč s DPH
Rychlé info

IRIBLUE - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 25x3/4"
Skladem
26,50 Kč bez DPH
32,07 Kč s DPH
32,07 Kč s DPH
Rychlé info

IRI-GREEN - DG přechod s vnitřním závitem
Skladem
23,50 Kč bez DPH
28,44 Kč s DPH
28,44 Kč s DPH
Rychlé info
Novinka

esyLOCK - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 25x3/4"
Skladem
38,90 Kč bez DPH
47,07 Kč s DPH
47,07 Kč s DPH






