IRRITEC LAYFLAT T-kus s vnějším závitem - typ: 77x3"
IRRITEC LAYFLAT T-kus s vnějším závitem - typ: 77x3"
Tvarovka s vnějším závitem a převlečnými maticemi 77 x 3" x 77 pro hadice LAYFLAT 3" Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 5627Doprava a platba
659 Kč bez DPH (797,39 Kč s DPH)
Tvarovka s vnějším závitem a převlečnými maticemi 77 x 3" x 77 pro hadice LAYFLAT 3" Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 5627Doprava a platba
Použití
Pro vytvoření pevných spojů rozvodných hadic LAYFLAT. Tvarovka má dva nástrčné konce a jeden vnější 2" závit. Zajišťuje se pomocí svěrných objímek LAYFLAT.Specifikace
Parametry
| Barva | černá/modrá |
|---|---|
| Dimenze připojení na potrubí | 77 mm |
| Dimenze připojovacího závitu | 3 " |
| Hmotnost | 0,809 kg |
| Max. pracovní tlak | 4,5 bar |
| Nástrčná tvarovka | Ano |
| Převlečná matice | Ne |
| Připojovací závit | Vnější |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Výrobce | Irritec |
| Typ tvarovky | T-kus |
Příslušenství4
Rychlé info

IRRITEC LAYFLAT hadice 4,0 - 4,5 bar - typ: 3" 50 m
Není skladem
8 250 Kč bez DPH
(165 Kč/m)
9 982,50 Kč s DPH
9 982,50 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC Svěrná objímka pro hadice LAYFLAT - typ: 73-79 mm
Skladem
69 Kč bez DPH
83,49 Kč s DPH
83,49 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC LAYFLAT hadice 4,0 - 4,5 bar - typ: 3" 100 m
Skladem
16 500 Kč bez DPH
(165 Kč/m)
19 965 Kč s DPH
19 965 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC LAYFLAT HI hadice 6,0 - 7,0 bar - typ: 3" 50 m
Skladem
9 850 Kč bez DPH
(197 Kč/m)
11 918,50 Kč s DPH
11 918,50 Kč s DPH
Související produkty8
Rychlé info

Hunter PGV, 2" FF, s regulací průtoku
Skladem
1 820 Kč bez DPH
2 202,20 Kč s DPH
2 202,20 Kč s DPH
Rychlé info

Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
Skladem
10,50 Kč bez DPH
12,71 Kč s DPH
12,71 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC TAPE P1 16 mm - 15 mil, spon 30 cm, 1.5 l/h (metráž)
Skladem
8 Kč bez DPH
9,68 Kč s DPH
9,68 Kč s DPH
Rychlé info

DAB K66-100T, 400 V
Skladem
16 995 Kč bez DPH
20 563,95 Kč s DPH
20 563,95 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC D-FGG + vložka 155 mesh, 2"
Skladem
2 730 Kč bez DPH
3 303,30 Kč s DPH
3 303,30 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 90x3"
Skladem
329,70 Kč bez DPH
398,94 Kč s DPH
398,94 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC LAYFLAT hadice 4,0 - 4,5 bar - typ: 2" 50 m
Skladem
4 300 Kč bez DPH
(86 Kč/m)
5 203 Kč s DPH
5 203 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC LAYFLAT HI hadice 6,0 - 7,0 bar - typ: 2" 50 m
Skladem
5 950 Kč bez DPH
(119 Kč/m)
7 199,50 Kč s DPH
7 199,50 Kč s DPH