IRRITEC T-kus MFF 1" s O-kroužkem, GR
IRRITEC T-kus MFF 1" s O-kroužkem, GR
T-kus, 1", se dvěma převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilu, (matka/matka/vnější závit). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 13172Doprava a platba
48 Kč bez DPH (58,08 Kč s DPH)
T-kus, 1", se dvěma převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilu, (matka/matka/vnější závit). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 13172Doprava a platba
Použití
Umožňuje sestavení rozebíratelného rozdělovače pro elektromagnetické ventily ve ventilové šachtici. Kdykoliv lze sestavu snadno rozebrat, předělat nebo doplnit. Převlečné matky se připojují na vnější závity protikusů bez použití teflonu. Použití především u tlakově nenáročných závlahových systémů v exteriérech za hlavním elektromagnetickým ventilem. Tvarovky nejsou určeny pro instalaci v interiérech a v tlakových rozvodech pitné vody.Specifikace
Parametry
| Barva | černá/zelená |
|---|---|
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Hmotnost | 0,085 kg |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Počet převlečných matic | 2 |
| Počet vnějších závitů | 1 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Použití v interiéru | Ne |
| Typ těsnění | O-kroužek |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Velikost závitu | 1 " |
| Typ tvarovky | T-kus |
Související produkty8
Rychlé info

Hunter PGV, 1" FF, cívka 24 V AC
Skladem
472 Kč bez DPH
571,12 Kč s DPH
571,12 Kč s DPH
Rychlé info

Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
375 Kč bez DPH
453,75 Kč s DPH
453,75 Kč s DPH
Rychlé info

Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
Skladem
649 Kč bez DPH
785,29 Kč s DPH
785,29 Kč s DPH
Rychlé info

Hunter PGV, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
497 Kč bez DPH
601,37 Kč s DPH
601,37 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 20x3/4"
Skladem
25,70 Kč bez DPH
31,10 Kč s DPH
31,10 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC Těsnění O-kroužek
Skladem
11 Kč bez DPH
13,31 Kč s DPH
13,31 Kč s DPH
Rychlé info
Novinka

IRIBOX Rozšíření - manometr
Skladem
325 Kč bez DPH
393,25 Kč s DPH
393,25 Kč s DPH
Rychlé info
Novinka

IRIBOX Rozšíření - odbočka na zazimování
Skladem
349 Kč bez DPH
422,29 Kč s DPH
422,29 Kč s DPH
Alternativní produkty (3)



Alternativní produkty3
Rychlé info

CT T-kus MFF 1" s plochým těsněním
Skladem
426 Kč bez DPH
515,46 Kč s DPH
515,46 Kč s DPH
Rychlé info

T-kus MFF 1" s plochým těsněním
Skladem
68 Kč bez DPH
82,28 Kč s DPH
82,28 Kč s DPH
Rychlé info

RAIN S.p.A RN T-kus MFF 1" O-kroužek, PVC
Skladem
65 Kč bez DPH
78,65 Kč s DPH
78,65 Kč s DPH


