Mosazné závitové redukce - typ: 3/4"x1/2"
Mosazné závitové redukce - typ: 3/4"x1/2"
Redukce, 3/4" x 1/2", 1x vnější závit, 1x vnitřní závit, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8351Doprava a platba
20 Kč bez DPH (24,20 Kč s DPH)
Redukce, 3/4" x 1/2", 1x vnější závit, 1x vnitřní závit, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8351Doprava a platba
Použití
Jeden závit je vnější a druhý vnitřní. Větší dimenze označuje vnější závit. Použití především u velkých, tlakově náročných systémů, popřípadě pro instalaci v interiéru. Pro propojování mosazných a jiných tlakově odolných armatur a ventilů (filtry, elmag. ventily, uzávěry, vodoměry...)Použití pro rozvod studené vody. Možné umístění do země i do zdiva.
Poznámka: Fotka produktu je pouze ilustrační. Výsledný produkt se může lišit.
Specifikace
Velikosti a hmotnosti jednotlivých redukcí (vnější/vnitřní závit):
- Redukce 1/2"x1/4" - hmotnost: 0,026 kg
- Redukce 3/4"x1/4" - hmotnost: 0,049 kg
- Redukce 3/4"x1/2" - hmotnost: 0,03 kg
- Redukce 1"x1/2" - hmotnost: 0,068 kg
- Redukce 1"x3/4" - hmotnost: 0,05 kg
- Redukce 5/4"x1/2" - hmotnost: 0,156 kg
- Redukce 5/4"x1" - hmotnost: 0,094 kg
- Redukce 6/4"x1/2" - hmotnost: 0,212 kg
- Redukce 6/4"x3/4" - hmotnost: 0,23 kg
- Redukce 6/4"x1" - hmotnost: 0,102 kg
- Redukce 6/4"x5/4" - hmotnost: 0,104 kg
- Redukce 2"x3/4" - hmotnost: 0,23 kg
- Redukce 2"x1" - hmotnost: 0,348 kg
- Redukce 2"x6/4" - hmotnost: 0,216 kg
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu (vnitřní/vnější) | 3/4x1/2 " |
|---|---|
| Dlouhé závity armatur | Ano |
| Hmotnost | 0,030 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jiné dimenze na objednávku | Ano |
| Materiál | mosaz |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Rozsah provozních teplot | -10 až +110 °C |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Typ tvarovky | redukce |
Související produkty8
Rychlé info

Mosazné závitové dvojniply - typ: 3/4"
Skladem
27 Kč bez DPH
32,67 Kč s DPH
32,67 Kč s DPH
Rychlé info

Mosazná závitová kolena MF - typ: 3/4"
Skladem
75 Kč bez DPH
90,75 Kč s DPH
90,75 Kč s DPH
Rychlé info

Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 3/4"
Skladem
45,50 Kč bez DPH
55,06 Kč s DPH
55,06 Kč s DPH
Rychlé info

Mosazná závitová kolena FF - typ: 3/4"x3/4"
Skladem
67 Kč bez DPH
81,07 Kč s DPH
81,07 Kč s DPH
Rychlé info

Mosazné závitové redukované dvojniply - typ: 3/4"x1/2"
Skladem
28 Kč bez DPH
33,88 Kč s DPH
33,88 Kč s DPH
Rychlé info

Mosazné závitové T-kusy - typ: 3/4"x3/4"x3/4"
Skladem
78 Kč bez DPH
94,38 Kč s DPH
94,38 Kč s DPH
Rychlé info

Mosazná závitová kolena MM - typ: 3/4"
Skladem
144 Kč bez DPH
174,24 Kč s DPH
174,24 Kč s DPH
Rychlé info

Mosazné redukované mufny - hrdlové spojky - typ: 3/4"-1/2"
Skladem
43 Kč bez DPH
52,03 Kč s DPH
52,03 Kč s DPH
Alternativní produkty (2)


Alternativní produkty2
Rychlé info

IRRITEC Závitové redukce - vnější/vnitřní závity - typ: 3/4"x1/2"
Skladem
12,50 Kč bez DPH
15,13 Kč s DPH
15,13 Kč s DPH
Rychlé info

RAIN S.p.A RN redukce MF s O-kroužkem, PP - typ: 3/4"x1/2"
Skladem
14,70 Kč bez DPH
17,79 Kč s DPH
17,79 Kč s DPH