RAIN S.p.A RN 150, 3/4", MM, s regulací průtoku
RAIN S.p.A RN 150, 3/4", MM, s regulací průtoku
Elektromagnetický ventil, 2x vnější závit 3/4", s cívkou 24 V AC. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 15702Doprava a platba
271 Kč bez DPH (327,91 Kč s DPH)
Elektromagnetický ventil, 2x vnější závit 3/4", s cívkou 24 V AC. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 15702Doprava a platba
Použití
Sekční ventil pro menší závlahové systémy. Vhodný ventil pro zahrady, parky, zahradnická centra, zemědělsky využívané plochy, pěstebny, školky. Není určen pro instalace v interiérech budov!S regulací průtoku.Specifikace
- Pevnost ventilu je zaručena výběrem surovin na výrobu konstrukčních částí a všech interních dílů. Použitý plastový materiál je tvořen polyamidem 6, s příměsí 30% skleněných vláken.
- Jednodílná mebrána zajišťuje spolehlivé uzavření ventilu.
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu | 3/4 " |
|---|---|
| Hmotnost | 0,3 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Manuální ON/OFF | Ano |
| Napájecí napětí ovládací cívky | 24 V AC |
| Použití pro hlavní sestavy | Ano |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Pracovní proud | 200 mA |
| Pracovní tlak | 1 - 12 bar |
| Převlečná matice | 1 x |
| Připojovací závit ventilu | Vnější |
| Průtok | 20 - 110 l/min |
| Regulace průtoku | Ano |
| Teplotní odolnost | 4 - 70 °C |
| Vhodný pro pitnou vodu | Ne |
| Manuální odvzdušnění | Ano |
Příslušenství4
Rychlé info

RAIN S.p.A Náhradní cívka 24 V AC pro ventily RN
Skladem
219 Kč bez DPH
264,99 Kč s DPH
264,99 Kč s DPH
Rychlé info

RAIN S.p.A Náhradní cívka 9 V DC pro ventily RN
Skladem
374 Kč bez DPH
452,54 Kč s DPH
452,54 Kč s DPH
Rychlé info

RAIN S.p.A Náhradní membrána ventilu řady RN 150 - 1/2", 3/4", 1"
Skladem
185 Kč bez DPH
223,85 Kč s DPH
223,85 Kč s DPH
Rychlé info
Novinka

RAIN S.p.A Náhradní cívka 24 V DC pro ventily RN
Skladem
278 Kč bez DPH
336,38 Kč s DPH
336,38 Kč s DPH
Související produkty8
Rychlé info

Hunter Transformátor nástěnný 230 V / 24 V AC, 24 VA
Skladem
818 Kč bez DPH
989,78 Kč s DPH
989,78 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
Skladem
31 Kč bez DPH
37,51 Kč s DPH
37,51 Kč s DPH
Rychlé info

IR - Vlhkotěsný konektor (vel. XS/S)
Skladem
17 Kč bez DPH
20,57 Kč s DPH
20,57 Kč s DPH
Rychlé info

NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
Skladem
9,50 Kč bez DPH
11,50 Kč s DPH
11,50 Kč s DPH
Rychlé info

CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
Skladem
1 450 Kč bez DPH
(14,50 Kč/m)
1 755 Kč s DPH
1 755 Kč s DPH
Rychlé info

Vyhledávač elektromagnetických ventilů "Chatterbox"
Skladem
596 Kč bez DPH
721,16 Kč s DPH
721,16 Kč s DPH
Rychlé info

Vodotěsný konektor BVS-1 (vel. M)
Skladem
49 Kč bez DPH
59,29 Kč s DPH
59,29 Kč s DPH
Rychlé info

Weidmuler Návlečka na kabely - čísla & písmena
Skladem
49 Kč bez DPH
59,29 Kč s DPH
59,29 Kč s DPH
Alternativní produkty (4)




Alternativní produkty4
Rychlé info

Hunter PGV - JAR TOP ,1" MM s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
497 Kč bez DPH
601,37 Kč s DPH
601,37 Kč s DPH
Rychlé info

Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
497 Kč bez DPH
601,37 Kč s DPH
601,37 Kč s DPH
Rychlé info

RAIN S.p.A RN 150, 1/2" FF, s regulací průtoku
Skladem
271 Kč bez DPH
327,91 Kč s DPH
327,91 Kč s DPH
Rychlé info

RAIN S.p.A RN 150 FF 3/4" FF, s regulací průtoku
Skladem
278 Kč bez DPH
336,38 Kč s DPH
336,38 Kč s DPH