Vesco Nůžky RAPTOR V60/80
Vesco Nůžky RAPTOR V60/80
Profesionální pákové dvouruční nůžky v dvoučepelovém provedení. Díky mimoběžnému střihu lze stříhat větve těsně u kmenu. Lehká a odolná konstrukce mechanismu z kované vysokouhlíkové oceli. Zaoblené ostří dosahuje čistých řezů. Jednoduchá konstrukce se projevuje v menší hmotnosti a snazší manipulaci. Vhodné ke střihání středních i více silných větví. Díky pákovému mechanismu je na obsluhu potřeba méně úsilí. Velikost 80 cm. Náhradní díly k dispozici. Více
Výrobce: VescoKód produktu: 54072Doprava a platba
1 720 Kč bez DPH (2 081,20 Kč s DPH)
Profesionální pákové dvouruční nůžky v dvoučepelovém provedení. Díky mimoběžnému střihu lze stříhat větve těsně u kmenu. Lehká a odolná konstrukce mechanismu z kované vysokouhlíkové oceli. Zaoblené ostří dosahuje čistých řezů. Jednoduchá konstrukce se projevuje v menší hmotnosti a snazší manipulaci. Vhodné ke střihání středních i více silných větví. Díky pákovému mechanismu je na obsluhu potřeba méně úsilí. Velikost 80 cm. Náhradní díly k dispozici. Více
Výrobce: VescoKód produktu: 54072Doprava a platba
Použití
Vhodné ke střihu silných větví. Nůžky je vhodné skladovat v suchém prostředí a po použití otřít, očistit a namazat, např. WD40.Specifikace
Parametry
| Barva | kov/modrá |
|---|---|
| Délka čepele | 80 mm |
| Hmotnost | 1250 g |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Průměr střihu do | 40 mm |
| Rozměry - délka | 800 mm |
| Tvar čepele | zaoblená |
| Výrobce | Vesco |
Související produkty6

Vesco Nůžky T-REX 10/60
1 917,85 Kč s DPH

Vesco Nůžky T-REX 20/80
2 087,25 Kč s DPH

Vesco Nůžky T-REX 20/80 PLUS
2 570,04 Kč s DPH

Vesco Nůžky T30/80
1 505,24 Kč s DPH

Vesco Nůžky RAPTOR V50/60
1 427,80 Kč s DPH

Ochranné brýle s čirými skly
156,09 Kč s DPH

