WAPRO spol. s r.o. Plastová vývodka M20 pro X-Core, Pro-C, PCC / dlouhý závit
WAPRO spol. s r.o. Plastová vývodka M20 pro X-Core, Pro-C, PCC / dlouhý závit
Plastová kabelová vývodka SYNTEC s lamelární technologií M20x1,5 - dlouhý závit, s maticí. Pro ovládací jednotky PRO-HC, X-Core, Pro-C, PCC, ACC, ACC2. Více
Výrobce: WAPRO spol. s r.o.Kód produktu: 13700Doprava a platba
25 Kč bez DPH (30,25 Kč s DPH)
Plastová kabelová vývodka SYNTEC s lamelární technologií M20x1,5 - dlouhý závit, s maticí. Pro ovládací jednotky PRO-HC, X-Core, Pro-C, PCC, ACC, ACC2. Více
Výrobce: WAPRO spol. s r.o.Kód produktu: 13700Doprava a platba
Použití
Plastová vývodka - dlouhý závit M20 - pro jednotky X-Core, Pro-C, PCC (pro připojení napájecího kabelu).-pro zavedení vodičů a kabelů např. z rozváděčových skříní nebo krytů přístrojů
-výroba strojů a zařízení
-automatizace, fotovoltaika, námořní průmysl aj.
Specifikace
Kabelová vývodka WAPRO - M20, IP68, + matice + těsnící kroužek, šedá RAL 7035
- Velmi kvalitní plastové lamelové kabelové vývodky
- Dodávané včetně připevňovací matice a gumového těsnění pod připevňovací maticí
- Velmi pohodlná manipulace a jednoduchá montáž
- Zajišťují upevnění a ochranu vodičů proti prodření a díky vysokému stupni krytí i prachotěsnost a voděodolnost.
- Zvýšená odolnost proti uvolnění při vibracích.
- Optimální odlehčení tahu vodiče.
- Velké variabilní rozsahy sevření.
Parametry
| Barva | Světle šedá |
|---|---|
| Barva RAL | 7035 |
| Bezhalogenové | Ano |
| Délka závitu | 15 mm |
| Hmotnost | 0,014 g |
| Krytí IP | 68 |
| Materiál | Polyamid |
| Odlehčení v tahu ČSN EN 62444 | Ne |
| Odolnost proti nárazu | Ne |
| Pracovní teplota | -40 - +85 °C |
| Provozní teplota | -30°C / +100 °C |
| Průměr závitu | metrický 20 mm |
| Typ těsnění | Těsnicí kroužek |
| Typ závitu | M20x1.5 |
| Velikost klíče | 21,7 mm |
| Provedení | Rovné |
| Rozsah upnutí | 10-14 mm |
| Pojistná matice | Ano |
| Ochrana proti ohybu | Ne |
Příslušenství1
Rychlé info

WISKA Tlakový vyrovnávací ventil k OJ
Skladem
119 Kč bez DPH
143,99 Kč s DPH
143,99 Kč s DPH
Související produkty8
Rychlé info

CYKY-J 3x1,5 (CYKY 3Cx1,5) - typ: balení 100 m
Skladem
2 030 Kč bez DPH
(20,30 Kč/m)
2 456 Kč s DPH
2 456 Kč s DPH
Rychlé info

Weidmuler Stahovací páska černá, 100 ks - typ: 3,6 x 200 mm
Skladem
69 Kč bez DPH
83,49 Kč s DPH
83,49 Kč s DPH
Rychlé info

EATON Proudový chránič PF7 25/2/003 AC
Skladem
1 391 Kč bez DPH
1 683,11 Kč s DPH
1 683,11 Kč s DPH
Rychlé info

NAPRO Izolační páska 15 mm bílá, 10 m
Skladem
9,50 Kč bez DPH
11,50 Kč s DPH
11,50 Kč s DPH
Rychlé info

GPH Lisovací očko
Skladem
4,50 Kč bez DPH
5,45 Kč s DPH
5,45 Kč s DPH
Rychlé info

EATON Jednopólový jistič "B" - PL7 B2/1
Skladem
298 Kč bez DPH
360,58 Kč s DPH
360,58 Kč s DPH
Rychlé info

Weidmuler Návlečka na kabely - čísla & písmena
Skladem
49 Kč bez DPH
59,29 Kč s DPH
59,29 Kč s DPH
Rychlé info

Malpro Instalační trubka 25 mm
Skladem
38 Kč bez DPH
45,98 Kč s DPH
45,98 Kč s DPH
Alternativní produkty (2)


Alternativní produkty2
Rychlé info

AGRO Plastová vývodka M25 pro Pro-C, PCC a I-Core / vývodka M25
Skladem
29 Kč bez DPH
35,09 Kč s DPH
35,09 Kč s DPH
Rychlé info

AGRO Plastová vývodka M32 pro Pro-C, PCC a I-Core / vývodka M32
Skladem
48 Kč bez DPH
58,08 Kč s DPH
58,08 Kč s DPH