ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
Kabel typu SPT-3, délka 15 m, 5 x "T" konektor, konektory Plug & Play na koncích (samec - samice). Do 30 V, max. 150 W. Dělení (5+2+2+2+2+2)m. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66602Doprava a platba
892 Kč bez DPH (1 079,32 Kč s DPH)
Kabel typu SPT-3, délka 15 m, 5 x "T" konektor, konektory Plug & Play na koncích (samec - samice). Do 30 V, max. 150 W. Dělení (5+2+2+2+2+2)m. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66602Doprava a platba
Použití
Hlavní rozvodový kabel SPT-3. Pro snadnou instalaci světelných elektrorozvodů v zahradách. Do 30 V, 150 W. Konektory Plug and Play.Specifikace
Hlavní elektrorozvodný kabel s pěti rozbočovacími "T" konektory typu samice, připojovacím konektorem typu samec a jedním přímým konektorem typu samice.
Rozteč mezi "T" konektory 2 m, vzdálenost prvního "T" konektoru od připojení 5 m, vzdálenost od posledního "T" konektoru ke koncovému přímému konektoru 2 m.
Pouze pro rozvody do 30 V! Maximální přípustné zatížení 150 W.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka | 15 m |
| Krytí | IP 44 |
| Materiál | Cu |
| Materiál vnější izolace | PVC |
| Maximální proud | 13 A |
| Maximální zatížení | 150 W |
| Počet konektorů | 5T+2P |
| Průřez vodiče | 1,31 (AWG16) mm² |
| Rozměry | 4.318 x 8.763 mm |
| Rozsah provozních teplot | max. 105 °C |
| Stínění | Ne |
| Tloušťka vnější izolace | 1,524 mm |
| Počet žil kabelu | 2 |
Příslušenství1

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-3
142,78 Kč s DPH
Související produkty3

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
273,46 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
307,34 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
653,40 Kč s DPH
Alternativní produkty1

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
500,94 Kč s DPH






