ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
Kabel typu SPT-1, délka 2 m, konektory P&P na koncích (samec - samice). Do 30 V, max. 120 W. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66604Doprava a platba
226 Kč bez DPH (273,46 Kč s DPH)
Kabel typu SPT-1, délka 2 m, konektory P&P na koncích (samec - samice). Do 30 V, max. 120 W. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66604Doprava a platba
Použití
Černý prodlužovací kabel SPT-1 pro snadnou instalaci venkovního nízkonapěťového osvětlení s napájením 12 V.Specifikace
Prodlužovací kabel SPT-1 se dvěma konektory P&P (samec - samice).
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka | 2 m |
| Krytí | IP 44 |
| Materiál | Cu |
| Materiál vnější izolace | PVC |
| Maximální proud | 10 A |
| Maximální zatížení | 120 W |
| Počet konektorů | 2 |
| Průřez vodiče | 0,8 mm² |
| Rozměry | 2.794 x 5.334 mm |
| Rozsah provozních teplot | max. 105 °C |
| Stínění | Ne |
| Tloušťka vnější izolace | 0.762 mm |
| Počet žil kabelu | 2 |
Příslušenství1
Rychlé info

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-1
Skladem
118 Kč bez DPH
142,78 Kč s DPH
142,78 Kč s DPH
Alternativní produkty (3)



Alternativní produkty3
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
Skladem
254 Kč bez DPH
307,34 Kč s DPH
307,34 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
Skladem
540 Kč bez DPH
653,40 Kč s DPH
653,40 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel H05RN-F, 150 W, délka 2 m
Skladem
248 Kč bez DPH
300,08 Kč s DPH
300,08 Kč s DPH



