ArtLights Prodlužovací kabel H05RN-F, 150 W, délka 2 m
ArtLights Prodlužovací kabel H05RN-F, 150 W, délka 2 m
Nízkonapěťový prodlužovací kabel délky 2 m, konektory P&P na koncích (samec - samice). Do 30 V, max. 150 W. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66613Doprava a platba
248 Kč bez DPH (300,08 Kč s DPH)
Nízkonapěťový prodlužovací kabel délky 2 m, konektory P&P na koncích (samec - samice). Do 30 V, max. 150 W. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66613Doprava a platba
Použití
Spolehlivý prodlužovací kabel pro snadnou instalaci venkovního osvětlení s napájením 12 V.Specifikace
Prodlužovací kabel H05RN-F se dvěma konektory Plug&Play (samec - samice). Vhodný pro instalace kde existuje riziko mechanického namáhání kabelu.
Zvýšená odolnost proti kabelům typu SPT.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka | 2 m |
| Krytí | IP 44 |
| Materiál | Cu |
| Maximální proud | 13 A |
| Maximální zatížení | 150 W |
| Počet konektorů | 2P |
| Průřez vodiče | 0,75 mm² |
| Rozsah provozních teplot | max. 105 °C |
| Stínění | Ne |
| Počet žil kabelu | 2 |
Alternativní produkty (3)



Alternativní produkty3
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
Skladem
226 Kč bez DPH
273,46 Kč s DPH
273,46 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
Skladem
254 Kč bez DPH
307,34 Kč s DPH
307,34 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
Skladem
540 Kč bez DPH
653,40 Kč s DPH
653,40 Kč s DPH

