ArtLights Samořezný konektor pro kabel FLEX - samice
ArtLights Samořezný konektor pro kabel FLEX - samice
Samořezný odbočovací konektor pro připojení k 2-žilovému kabelu FLEX a vytvoření odbočky pro připojení svítidla. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66628Doprava a platba
119 Kč bez DPH (143,99 Kč s DPH)
Samořezný odbočovací konektor pro připojení k 2-žilovému kabelu FLEX a vytvoření odbočky pro připojení svítidla. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66628Doprava a platba
Použití
Specifikace
Nízkonapěťový, samořezný, odbočovací konektor pro připojení ke kabelu FLEX a vytvoření odbočky Plug and Play. Slouží k připojení svítidel nebo prodlužovacího kabelu.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 1700 g |
| Krytí | IP 44 |
| Materiál | PVC |
| Maximální proud | 10 A |
| Maximální zatížení | 120 W |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +55 °C |
| Výstupní napětí | 12 V AC |
Související produkty3
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel FLEX, 150 W, délka 25 m
Skladem
1 170 Kč bez DPH
1 415,70 Kč s DPH
1 415,70 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel FLEX, 150 W, délka 10 m
Skladem
584 Kč bez DPH
706,64 Kč s DPH
706,64 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel FLEX, 150 W, délka 50 m
Skladem
2 195 Kč bez DPH
2 655,95 Kč s DPH
2 655,95 Kč s DPH





