ArtLights Hlavní kabel FLEX, 150 W, délka 10 m
ArtLights Hlavní kabel FLEX, 150 W, délka 10 m
Hlavní rozvodný 2-žilový plochý kabel, 2x1,31 mm. Max. 150 W. Určeno pro profesionální instalace. Balení 10 m. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66625Doprava a platba
584 Kč bez DPH (706,64 Kč s DPH)
Hlavní rozvodný 2-žilový plochý kabel, 2x1,31 mm. Max. 150 W. Určeno pro profesionální instalace. Balení 10 m. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66625Doprava a platba
Použití
Hlavní kabel FLEX pro snadnou instalaci venkovního nízkonapěťového osvětlení s napájením 12 V.Specifikace
Hlavní kabel FLEX s jedním konektorem Plug and Play typu samec pro připojení k napájecímu transformátoru.
Součástí balení jsou dvě koncovky (na každou žílu kabelu jedna).
Odbočky pro svítidla se vytvářejí pomocí externího konektoru (obj. č. 66628). Tyto konektory nejsou součástí balení.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka | 10 m |
| Krytí | IP 44 |
| Materiál | Cu |
| Materiál vnější izolace | PVC |
| Maximální proud | 13 A |
| Maximální zatížení | 150 W |
| Počet konektorů | 1 x P&P samec |
| Průřez vodiče | 1,31 (AWG16) mm² |
| Rozměry | 4.318 x 8.763 mm |
| Rozsah provozních teplot | max. 70 °C |
| Stínění | Ne |
| Tloušťka vnější izolace | 1,524 mm |
| Počet žil kabelu | 2 |
Příslušenství2
Rychlé info

ArtLights Samořezný konektor pro kabel FLEX - samice
Skladem
119 Kč bez DPH
143,99 Kč s DPH
143,99 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Samořezný konektor pro kabel FLEX - samec
Skladem
156 Kč bez DPH
188,76 Kč s DPH
188,76 Kč s DPH
Související produkty5
Rychlé info

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
Skladem
190 Kč bez DPH
229,90 Kč s DPH
229,90 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
Skladem
226 Kč bez DPH
273,46 Kč s DPH
273,46 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
Skladem
254 Kč bez DPH
307,34 Kč s DPH
307,34 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
Skladem
540 Kč bez DPH
653,40 Kč s DPH
653,40 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel H05RN-F, 150 W, délka 2 m
Skladem
248 Kč bez DPH
300,08 Kč s DPH
300,08 Kč s DPH
Alternativní produkty (2)


Alternativní produkty2
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel FLEX, 150 W, délka 25 m
Skladem
1 170 Kč bez DPH
1 415,70 Kč s DPH
1 415,70 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel FLEX, 150 W, délka 50 m
Skladem
2 195 Kč bez DPH
2 655,95 Kč s DPH
2 655,95 Kč s DPH


