ArtLights SMART LED MR16, GU5.3, 12 V AC, 5 W
ArtLights SMART LED MR16, GU5.3, 12 V AC, 5 W
Zigbee SMART LED žárovka MR16, patice GU5.3, 12 V AC, 5 W, barva světla - volitelná (RGB). Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66750Doprava a platba
435 Kč bez DPH (526,35 Kč s DPH)
Zigbee SMART LED žárovka MR16, patice GU5.3, 12 V AC, 5 W, barva světla - volitelná (RGB). Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66750Doprava a platba
Použití
Náhradní světelný zdroj pro svítidla SMART, který lze použít i ve vybraných svítidlech s paticí GU5.3Specifikace
- Ovládání pomocí aplikace v mobilním telefonu.
- Zigbee.
- Plynule stmívatelné.
- RGB barevné spektrum.
- Automatické ovládání dle časového plánu.
- Možnost sdružení více svítidel do zón.
Náhradní světelný zdroj pro svítidla:
- Arco 40 SMART
- Arcus SMART
- Focus SMART
- Rubum SMART
- Round 30 SMART
- Round 40 SMART
- Round 50 SMART
Alternativní světelný zdroj pro kompatibilní svítidla:
- Arco 40
- Arco 60
- Arcus
- Corvus
- Rubum
Parametry
| Energetická třída | G |
|---|---|
| Index podání barev CRI | 82 |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Patice | GU5.3 |
| Příkon | 5 W |
| Rozměr | 5 x 3,8 cm |
| Spotřeba elektrické energie | 4,2 kWh/1000h |
| Světelný tok | 310 lm |
| Typ reflektoru | MR16 |
| Životnost | 25 000 hodin |
| Životnost - počet zapnutí | 10 000 |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | volitelná: RGB K |
| Účinnost záření | 31,42 lm/W |
Související produkty8
Rychlé info

ArtLights Arco 40, 3 W, LED
Skladem
1 598 Kč bez DPH
1 933,58 Kč s DPH
1 933,58 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Arco 60, 3 W, LED
Skladem
1 691 Kč bez DPH
2 046,11 Kč s DPH
2 046,11 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Arcus, 5 W, LED
Skladem
1 198 Kč bez DPH
1 449,58 Kč s DPH
1 449,58 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Rubum, 5 W, LED
Skladem
1 370 Kč bez DPH
1 657,70 Kč s DPH
1 657,70 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Corvus, 5 W, LED
Skladem
1 192 Kč bez DPH
1 442,32 Kč s DPH
1 442,32 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Arco 40 SMART, 5 W, RGB LED
Skladem
1 929 Kč bez DPH
2 334,09 Kč s DPH
2 334,09 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Rubum SMART, 5 W, RGB LED
Skladem
1 508 Kč bez DPH
1 824,68 Kč s DPH
1 824,68 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Focus SMART, 5 W, RGB LED
Skladem
908 Kč bez DPH
1 098,68 Kč s DPH
1 098,68 Kč s DPH