ArtLights Arco 40, 3 W, LED
ArtLights Arco 40, 3 W, LED
Zahradní osvětlovací sloupek Arco 40 v hliníkovém provedení, 12 V AC, 3 W. Barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66256Doprava a platba
1 598 Kč bez DPH (1 933,58 Kč s DPH)
Zahradní osvětlovací sloupek Arco 40 v hliníkovém provedení, 12 V AC, 3 W. Barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66256Doprava a platba
Použití
Arco je elegantní venkovní svítidlo v hliníkovém provedení, vybavené stínítkem ze skla. Toto svítidlo je dodáváno včetně LED světelného zdroje teplé bílé barvy o příkonu 3 W. Svítidlo je vhodné k osvětlení teras, příjezdových cest a chodníků na zahradě.Specifikace
Součástí balení je světelný zdroj a upevňovací a kotvící materiál. Upevnění svítidla do pevných povrchů se provádí pomocí dodaných hmoždinek a šroubů. K ukotvení svítidla do zeminy použijte dodané kovové trny.
Balení neobsahuje transformátor.
Svítidlo Arco je kompatibilní se SMART světelným zdrojem (obj.č. 66812)
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Dodáváno včetně světelného zdroje | Ano |
| Energetická třída | A+ |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Index podání barev CRI | >65 |
| IP krytí | 44 |
| Materiál | hliník |
| Montáž | zemní trn/šrouby |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Příkon | 3 W |
| Připojovací kabel | 1m H05RN-F |
| Regulace jasu | Ne |
| Rozměry | 6,5x40,5 cm |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Startovací napětí | 9 V |
| Střední doba života | 10000 hodin |
| Světelný tok | 190 lm |
| Třída ochrany | III |
| Typ patice | GU5.3 |
| Typ světelného zdroje | MR16 teplá bílá |
| Účinnost | >0.5 |
| Vypínač součásti zařízení | Ne |
| Životnost - počet zapnutí | 5000 |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 3000 K |
Příslušenství5

ArtLights Power LED MR16, GU5.3, 12 V AC, 3 W, Teplá bílá
355,74 Kč s DPH

ArtLights Power LED MR16, GU5.3, 12 V AC, 5 W, Teplá bílá
463,43 Kč s DPH

ArtLights Power LED MR16, 12 V AC, 3 W, Teplá bílá / Studená bílá
542,08 Kč s DPH

ArtLights Power LED MR16, 12 V AC, 5 W, RGB, SMART
931,70 Kč s DPH

ArtLights SMART LED MR16, GU5.3, 12 V AC, 5 W
526,35 Kč s DPH
Související produkty8

ArtLights Sada dálkového ovladače a přijímače 12 V (max 150 W)
1 744,82 Kč s DPH

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
229,90 Kč s DPH

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
500,94 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
273,46 Kč s DPH

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
1 079,32 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
307,34 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
653,40 Kč s DPH

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-1
142,78 Kč s DPH







