ArtLights Power LED MR16, 12 V AC, 3 W, Teplá bílá / Studená bílá
ArtLights Power LED MR16, 12 V AC, 3 W, Teplá bílá / Studená bílá
Power LED žárovka, MR16, patice GU5.3, 12 V AC, 3 W, barva světla - teplá bílá / studená bílá. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66748Doprava a platba
448 Kč bez DPH (542,08 Kč s DPH)
Power LED žárovka, MR16, patice GU5.3, 12 V AC, 3 W, barva světla - teplá bílá / studená bílá. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66748Doprava a platba
Použití
Power LED žárovka do úsporných nízkonapěťových svítidel s paticí GU5.3.Specifikace
Přepínatelný světelný zdroj, který umožňuje nastavit teplotu barvy teplou bílou nebo studenou bílou. Příkon světelného zdroje je 2 W pro teplou bílou a 3 W pro studenou bílou.
Kompatibilní svítidla jsou uvedena v záložce související.
Parametry
| Energetická třída | A+ |
|---|---|
| Index podání barev CRI | 69,5/76,8 |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Osvětlení 0,5 m | 810/560 Lux |
| Patice | GU5.3 |
| Počet LED | 1 |
| Příkon | 3 W |
| Rozměr | 5 x 3,8 cm |
| Světelný tok | 88/220 lm |
| Typ reflektoru | MR16 |
| Vyzařovací úhel | 30 ° |
| Životnost | 30 000 hodin |
| Životnost - počet zapnutí | 10 000 |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | volitelná: 3000 / 6000 K |
| Účinnost záření | 82,1/31,42 lm/W |
Související produkty8
Rychlé info

ArtLights Kolossos, 1,5 W, LED
Skladem
2 570 Kč bez DPH
3 109,70 Kč s DPH
3 109,70 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Catalpa, 3 W, LED
Skladem
967 Kč bez DPH
1 170,07 Kč s DPH
1 170,07 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Nepos, 3 W, LED
Skladem
1 912 Kč bez DPH
2 313,52 Kč s DPH
2 313,52 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Titan, 3 W, LED
Skladem
2 488 Kč bez DPH
3 010,48 Kč s DPH
3 010,48 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Arigo, 3 W, LED
Skladem
1 559 Kč bez DPH
1 886,39 Kč s DPH
1 886,39 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Cylon, 3 W, LED
Skladem
1 010 Kč bez DPH
1 222,10 Kč s DPH
1 222,10 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Lapis, 3 W, LED
Skladem
799 Kč bez DPH
966,79 Kč s DPH
966,79 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Arco 40, 3 W, LED
Skladem
1 598 Kč bez DPH
1 933,58 Kč s DPH
1 933,58 Kč s DPH
Alternativní produkty (3)



Alternativní produkty3
Rychlé info

ArtLights Power LED MR16, GU5.3, 12 V AC, 3 W, Teplá bílá
Skladem
294 Kč bez DPH
355,74 Kč s DPH
355,74 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Power LED MR16, GU5.3, 12 V AC, 5 W, Teplá bílá
Skladem
383 Kč bez DPH
463,43 Kč s DPH
463,43 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Power LED MR16, 12 V AC, 5 W, RGB, SMART
Není skladem
770 Kč bez DPH
931,70 Kč s DPH
931,70 Kč s DPH