ArtLights Nepos, 3 W, LED
ArtLights Nepos, 3 W, LED
Zahradní osvětlovací sloupek Nepos, 12 V AC, 3 W. Barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66166Doprava a platba
1 912 Kč bez DPH (2 313,52 Kč s DPH)
Zahradní osvětlovací sloupek Nepos, 12 V AC, 3 W. Barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66166Doprava a platba
Použití
Nepos je elegantní venkovní svítidlo vybavené stínítkem ze skla. Toto svítidlo je dodáváno včetně LED světelného zdroje teplého bílého světla o příkonu 3 W. Svítidlo je vhodné k osvětlení teras, příjezdových cest a chodníků na zahradě.Specifikace
Součástí balení je světelný zdroj a kotvící a upevňovací materiál. Kotvení svítidla do pevných povrchů se provádí pomocí dodaných hmoždinek a šroubů. Pro upevnění svítidla do zeminy použijte dodaný kovový trn.
Balení neobsahuje transformátor.
Parametry
| Barva | imitace bílý kámen |
|---|---|
| Dodáváno včetně světelného zdroje | Ano |
| Energetická třída | A+ |
| Hmotnost | 14,2 kg |
| Index podání barev CRI | >65 |
| IP krytí | 44 |
| Materiál | Polyresin |
| Montáž | zemní trn/šrouby |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Příkon | 3 W |
| Připojovací kabel | 2m SPT-1W |
| Regulace jasu | Ne |
| Rozměry | 11x11x44 cm |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Startovací napětí | 9 V |
| Střední doba života | 10000 hodin |
| Světelný tok | 190 lm |
| Třída ochrany | III |
| Typ patice | GU5.3 |
| Typ světelného zdroje | MR16 teplá bílá |
| Účinnost | >0.5 |
| Vypínač součásti zařízení | Ne |
| Životnost - počet zapnutí | 5000 |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 3000 K |
Příslušenství3
Rychlé info

ArtLights Power LED MR16, GU5.3, 12 V AC, 3 W, Teplá bílá
Skladem
294 Kč bez DPH
355,74 Kč s DPH
355,74 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Power LED MR16, GU5.3, 12 V AC, 5 W, Teplá bílá
Skladem
383 Kč bez DPH
463,43 Kč s DPH
463,43 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Power LED MR16, 12 V AC, 3 W, Teplá bílá / Studená bílá
Skladem
448 Kč bez DPH
542,08 Kč s DPH
542,08 Kč s DPH
Související produkty8
Rychlé info

ArtLights Sada dálkového ovladače a přijímače 12 V (max 150 W)
Skladem
1 442 Kč bez DPH
1 744,82 Kč s DPH
1 744,82 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
Skladem
190 Kč bez DPH
229,90 Kč s DPH
229,90 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
Skladem
414 Kč bez DPH
500,94 Kč s DPH
500,94 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
Skladem
226 Kč bez DPH
273,46 Kč s DPH
273,46 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
Skladem
892 Kč bez DPH
1 079,32 Kč s DPH
1 079,32 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
Skladem
254 Kč bez DPH
307,34 Kč s DPH
307,34 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
Skladem
540 Kč bez DPH
653,40 Kč s DPH
653,40 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-1
Skladem
118 Kč bez DPH
142,78 Kč s DPH
142,78 Kč s DPH
Alternativní produkty (3)



Alternativní produkty3
Rychlé info

ArtLights Phobos, 1,5 W, LED
Není skladem
2 098 Kč bez DPH
2 538,58 Kč s DPH
2 538,58 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Kolossos, 1,5 W, LED
Skladem
2 570 Kč bez DPH
3 109,70 Kč s DPH
3 109,70 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Titan, 3 W, LED
Skladem
2 488 Kč bez DPH
3 010,48 Kč s DPH
3 010,48 Kč s DPH






