ArtLights Power LED MR16, 12 V AC, 5 W, RGB, SMART
ArtLights Power LED MR16, 12 V AC, 5 W, RGB, SMART
Power LED - RGB žárovka, MR16, patice GU5.3, 12 V AC, 5 W, barva světla - volitelná. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66812Doprava a platba
770 Kč bez DPH (931,70 Kč s DPH)
Power LED - RGB žárovka, MR16, patice GU5.3, 12 V AC, 5 W, barva světla - volitelná. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66812Doprava a platba
Použití
Náhradní světelný zdroj pro svítidla SMART Plus, který lze použít i ve vybraných svítidlech s paticí GU5.3Specifikace
- Ovládání pomocí aplikace v mobilním telefonu
- Bluetooth
- Plynule stmívatelné
- RGB barevné spektrum
- Automatické ovládání dle časového plánu
- Možnost sdružení více svítidel do zón
Kompatibilní svítidla jsou uvedena v záložce „Související“.
Bezplatnou aplikaci Garden Lights Plus stáhnete z Google Play nebo App Storu. Podporovány jsou pouze systémy Android 5 resp. iOS10 a novější.
Svítidlo osazené tímto světelným zdrojem nelze použít zároveň s Pohybovým čidlem (obj. č. 66646), Soumrakovým spínačem (obj. č. 66645), Dálkovým ovladačem (obj. č. 66640) nebo Ovladačem Switch Plus (obj.č. 66648).
Kompatibilní svítidla jsou uvedena v záložce související.
Parametry
| Napájecí napětí | 12 V AC |
|---|---|
| Příkon | 5 W |
| Patice | GU5.3 |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | volitelná: RGB K |
| Světelný tok | 370 lm |
| Vyzařovací úhel | 30 ° |
| Typ reflektoru | MR16 |
| Energetická třída | A+ |
| Rozměr | 5 x 3,8 cm |
| Životnost | 40000 hodin |
| Životnost - počet zapnutí | 20000 |
Související produkty6

ArtLights Focus, 3 W, LED
830,06 Kč s DPH

ArtLights Arco 40, 3 W, LED
1 933,58 Kč s DPH

ArtLights Arco 60, 3 W, LED
2 046,11 Kč s DPH

ArtLights Arcus, 5 W, LED
1 449,58 Kč s DPH

ArtLights Rubum, 5 W, LED
1 657,70 Kč s DPH

ArtLights Corvus, 5 W, LED
1 442,32 Kč s DPH
Alternativní produkty3

ArtLights Power LED MR16, GU5.3, 12 V AC, 3 W, Teplá bílá
355,74 Kč s DPH

ArtLights Power LED MR16, GU5.3, 12 V AC, 5 W, Teplá bílá
463,43 Kč s DPH

ArtLights Power LED MR16, 12 V AC, 3 W, Teplá bílá / Studená bílá
542,08 Kč s DPH