IRRITEC LAYFLAT T-kus s vnějším závitem - typ: 52x2"
IRRITEC LAYFLAT T-kus s vnějším závitem - typ: 52x2"
Tvarovka s vnějším závitem a převlečnými maticemi 52 x 2" x 52 pro hadice LAYFLAT 2" Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 5625Doprava a platba
328 Kč bez DPH (396,88 Kč s DPH)
Tvarovka s vnějším závitem a převlečnými maticemi 52 x 2" x 52 pro hadice LAYFLAT 2" Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 5625Doprava a platba
Použití
Pro vytvoření pevných spojů rozvodných hadic LAYFLAT. Tvarovka má dva nástrčné konce a jeden vnější 2" závit. Zajišťuje se pomocí svěrných objímek LAYFLAT.Specifikace
Parametry
| Barva | černá/modrá |
|---|---|
| Dimenze připojení na potrubí | 52 mm |
| Dimenze připojovacího závitu | 2 " |
| Max. pracovní tlak | 4,5 bar |
| Nástrčná tvarovka | Ano |
| Převlečná matice | Ne |
| Připojovací závit | Vnější |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Výrobce | Irritec |
| Typ tvarovky | T-kus |
Příslušenství3
Rychlé info

IRRITEC LAYFLAT hadice 4,0 - 4,5 bar - typ: 2" 50 m
Skladem
4 300 Kč bez DPH
(86 Kč/m)
5 203 Kč s DPH
5 203 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC LAYFLAT HI hadice 6,0 - 7,0 bar - typ: 2" 50 m
Skladem
5 950 Kč bez DPH
(119 Kč/m)
7 199,50 Kč s DPH
7 199,50 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC Svěrná objímka pro hadice LAYFLAT - typ: 52-57 mm
Není skladem
58 Kč bez DPH
70,18 Kč s DPH
70,18 Kč s DPH
Související produkty8
Rychlé info

Hunter PGV, 6/4" FF, s regulací průtoku
Skladem
1 485 Kč bez DPH
1 796,85 Kč s DPH
1 796,85 Kč s DPH
Rychlé info

Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
Skladem
10,50 Kč bez DPH
12,71 Kč s DPH
12,71 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 50x2"
Skladem
93,50 Kč bez DPH
113,14 Kč s DPH
113,14 Kč s DPH
Rychlé info

DAB K66-100T, 400 V
Skladem
16 995 Kč bez DPH
20 563,95 Kč s DPH
20 563,95 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC D-FGG + vložka 155 mesh, 2"
Skladem
2 730 Kč bez DPH
3 303,30 Kč s DPH
3 303,30 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC EDV filtr - velikost 2"
Skladem
9 985 Kč bez DPH
12 081,85 Kč s DPH
12 081,85 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC CONNECTO PLUS - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 63 x2"
Skladem
147,30 Kč bez DPH
178,23 Kč s DPH
178,23 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC LAYFLAT hadice 4,0 - 4,5 bar - typ: 3" 50 m
Není skladem
8 250 Kč bez DPH
(165 Kč/m)
9 982,50 Kč s DPH
9 982,50 Kč s DPH