SEZ-CZ Elektroinstalační krabička 6455-11P (ACIDUR)
SEZ-CZ Elektroinstalační krabička 6455-11P (ACIDUR)
Rozvodná krabice na omítku se zvýšeným krytím - možnost použití i na vnějších stěnách budov vystavených atmosférickým vlivům (déšť, mraz, atd.). Více
Výrobce: SEZ-CZKód produktu: 39425Doprava a platba
95 Kč bez DPH (114,95 Kč s DPH)
Rozvodná krabice na omítku se zvýšeným krytím - možnost použití i na vnějších stěnách budov vystavených atmosférickým vlivům (déšť, mraz, atd.). Více
Výrobce: SEZ-CZKód produktu: 39425Doprava a platba
Použití
Plastová rozbočovací krabice na omítku.Je samozhášivá
Svorkovnice - fázový vodič - 3/4
Svorkovnice - neutrální vodič - 1/4
Svorkovnice - ochranný vodič - 1/4
Utěsňovací rozsah: 8÷16
Vývodka 4x Pg16
Imax< 16A, montáž na nehořlavý povrch, nesnadno hořlavý, těžko hořlavé, středně hořlavé(bez podložky) a nebo lehko hořlavé (s podložkou)
Imax> 16A, montáž na nehořlavý povrch(bez podložky), nesnadno hořlavý, těžko hořlavé, středně hořlavé a nebo lehko hořlavé (všechny s podložkou)
Specifikace
Vodotěsná instalační krabice SEZ ACIDUR 6455-11 P/2 5P ve světle šedé barvě disponuje 4 x PG16 průchodkami pro pevné vodiče 4mm2. Vyrobeno ze samozhášivého polypropylenu. Stupeň krytí dosahuje IP67.
Vodotěsná světle šedá krabice SEZ ACIDUR 6455-11 P/2 5P, také známá jako acidurka, je určena pro použití v elektrických instalacích s nominálním napětím 400 V. Vyrobena ze samozhášivého a UV odolného plastu – polypropylenu. Má 4 průchody se závity a předvyraženými otvory pro pevné vodiče 4mm2. Do svorkovnice v instalační krabici se zapojují tyto druhy vodičů:
Vodotěsná světle šedá krabice SEZ ACIDUR 6455-11 P/2 5P, také známá jako acidurka, je určena pro použití v elektrických instalacích s nominálním napětím 400 V. Vyrobena ze samozhášivého a UV odolného plastu – polypropylenu. Má 4 průchody se závity a předvyraženými otvory pro pevné vodiče 4mm2. Do svorkovnice v instalační krabici se zapojují tyto druhy vodičů:
• Ochranný vodič (žluto-zelená barva)
• Nulový (neutrální) vodič (modrá barva)
• Tři fázové vodiče (černá, hnědá a šedá barva)
Prodává se spolu se šroubovacím montážních víčkem, které není průhledné. Utěsňovací rozsah elektro krabičky činí 8 ÷ 16. Má vysoký stupeň ochrany IP67.
Elektroinstalační krabice SEZ ACIDUR 6455-11 P/2 5P je určena k instalaci na stěnu. Má 4 průchody 4 x Pg16. Barva – šedá. Stupeň krytí byl testován na IP67. Dimenzované provozní napětí Ui: 400V.
Certifikáty výrobku
Krabice SEZ ACIDUR 6455-11 P/2 5P světle šedá splňuje příslušné normy ČSN.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Hmotnost | 148 g |
| Krytí IP | 67 |
| Materiál | polypropylen |
| Max. proud (I) | 16 A |
| Montáž | na stěnu/strop |
| Počet můstků L | 3/4 |
| Počet můstků N | 1/4 |
| Počet můstků PE | 1/4 |
| Provozní teplota | -25 až + 60 °C |
| Průřez vodiče | max. 4 mm² |
| Samozhášivost | 30 sec. |
| Venkovní použití | Ano |
| Zkouška žhavou smyčkou | 850 °C |
| Izolační napětí AC | 400 V |
| Těsnící rozsah | 8-12 / 12-16 mm |
| Montáž na povrch třídy (Imax ≤ 16 A) | A1 až E |
| Montáž na povrch třídy (Imax > 16 A) | A1 |
| Rozměry AxBXdXC | 122x105x4,2x44,6 mm |
Příslušenství3

GPH Lisovací očko
5,45 Kč s DPH

GPH Lisovací dutinka 2,5-8
3,03 Kč s DPH

GPH Lisovací dutinka 1,5-8
3,03 Kč s DPH
Související produkty8

CYKY-J 3x1,5 (CYKY 3Cx1,5) - typ: balení 100 m
2 456 Kč s DPH

NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
11,50 Kč s DPH

H07RN-F 3Gx1,5 (CGTG 3Cx1,5)
223,85 Kč s DPH

CYKY-J 5x2,5 (CYKY 5Cx2,5) "METRÁŽ"
338,80 Kč s DPH

Weidmuler Návlečka na kabely - čísla & písmena
59,29 Kč s DPH

Kopos Chránička MONOFLEX 16 mm - 50m
393,50 Kč s DPH

Malpro Instalační trubka 20 mm
33,28 Kč s DPH

WAGO Svorka na vodiče s upínáním 221-415
25,41 Kč s DPH
Alternativní produkty4

SEZ-CZ Elektroinstalační krabička 6455-27P (ACIDUR)
303,71 Kč s DPH

Techno Vodotěsná kabelová spojka 4x0,5-4 mm² "I"
263,78 Kč s DPH

Techno Vodotěsná kabelová spojka 3x0,5-4 mm² "T"
289,19 Kč s DPH

Vodotěsná kabelová spojka 3x0,75-2 mm² "T", bezšroubová
216,59 Kč s DPH



