Techno Vodotěsná kabelová spojka 4x0,5-4 mm² "I"
Techno Vodotěsná kabelová spojka 4x0,5-4 mm² "I"
Šroubová kabelová odbočka, IP68. Vhodná například pro připojení svítidel v zemině, pro napojení ventilů, dekodérových modulů, sond atp. Více
Výrobce: TechnoKód produktu: 13020Doprava a platba
218 Kč bez DPH (263,78 Kč s DPH)
Šroubová kabelová odbočka, IP68. Vhodná například pro připojení svítidel v zemině, pro napojení ventilů, dekodérových modulů, sond atp. Více
Výrobce: TechnoKód produktu: 13020Doprava a platba
Použití
Vodotěsná pevná spojka pro vícežilové kabely IP68. Vhodná například pro připojení svítidel v zemině, pro napojení ventilů, dekodérových modulů, sond atp.Specifikace
Po rozebrání spojky je zpřístupněna šroubová svorkovnice, do které se připojí jednotlivé vodiče kabelů. Po opětovné montáži a po dotažení průchodek dojde k utěsnění spojky.
V souladu se standardy ČSN EN 60529:1991+A1:2000, ČSN EN 60998-1:2004, ČSN EN 60998-2-1:2004
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,033 kg |
| Jmenovité napětí (U) | 450 V |
| Jmenovitý proud (I) | 24 A |
| Konektor s gelovou izolační náplní | Ne |
| Krytí IP | 68 - 1 bar /1 hod |
| Materiál | plast |
| Max. počet spojovaných vodičů | 4 |
| Min. izolační pevnost ve vlhkém prostředí | 3,75 KV/mm |
| Možnost opakovaného použití | Ano |
| Ochrana proti vytržení | Ne |
| Odolné vůči gama a UV záření | Ano |
| Odolnost proti nárazu IK | 07 |
| Použití ve vlhkém prostředí | Ano |
| Provozní teplota | -40 až +125 °C |
| Průřez spojovaných vodičů | 0,5 - 4 mm² |
| Rozměry - průměr x délka | 23,0 x 66,0 mm |
| Spojování sekčních vodičů s cívkami ventilů | Ano |
| Spojování společných vodičů | Ano |
| Technologie spojení | Šroubová spojka |
| Provedení | Smrštění za studena |
| Délka odpláštění kabelu | 20 mm |
| Délka odizolování vodiče | 6 mm |
| Doporučený typ kabelu | H05xxx/H07xxx |
| Krouticí moment konektoru vodiče | 2,0 Nm |
| Utahovací moment matice-ucpávky | 2,5 Nm |
Příslušenství8

Zkoušečka napětí MS-18
65,95 Kč s DPH

GPH Lisovací dutinka 2,5-8
3,03 Kč s DPH

Digitální klešťový multimetr VC-330
1 603,25 Kč s DPH

GPH Lisovací dutinka 1,5-8
3,03 Kč s DPH

JOKARI Nástroj pro odizolování kabelů - nůž odizolovací Jokari
441,65 Kč s DPH

JOKARI Automatické odizolovací kleště Jokari Super 4 Plus
816,75 Kč s DPH

TOOLCRAFT Multifunkční kleště 7 v 1
445,28 Kč s DPH

Proteco Sada elektrikářských šroubováků 7-dílná
361,19 Kč s DPH
Související produkty8

CYKY-J 3x1,5 (CYKY 3Cx1,5) - typ: balení 100 m
2 456 Kč s DPH

NAPRO Izolační páska 15 mm hnědá, 10 m
11,50 Kč s DPH

H07RN-F 3Gx1,5 (CGTG 3Cx1,5)
223,85 Kč s DPH

Electro Terminal Svorkovnice lámací EKL 0 1 - 4 mm²
17,55 Kč s DPH

Kopos Chránička MONOFLEX 16 mm - 50m
393,50 Kč s DPH

Kopos Venkovní chránička KOPOFLEX 40 mm - 50m
1 809 Kč s DPH

Malpro Instalační trubka 20 mm
33,28 Kč s DPH

WAGO Svorka na vodiče s upínáním 221-413
15,73 Kč s DPH
Alternativní produkty8

IR - Vlhkotěsný konektor (vel. XS/S)
20,57 Kč s DPH

SEZ-CZ Elektroinstalační krabička 6455-11P (ACIDUR)
114,95 Kč s DPH

CELLPACK Souprava smršťovacích spojek SMH 4
205,70 Kč s DPH

Vodotěsný konektor BVS-1 (vel. M)
59,29 Kč s DPH

CELLPACK Zalévací kabelová spojka
550,55 Kč s DPH

Vodotěsný konektor DBR (vel. XL)
61,71 Kč s DPH

Techno Vodotěsná kabelová spojka 3x0,5-4 mm² "T"
289,19 Kč s DPH

Vodotěsná kabelová spojka 3x0,5-1,5 mm² "I"
87,12 Kč s DPH






