Vodotěsný konektor BVS-1 (vel. M)
Vodotěsný konektor BVS-1 (vel. M)
Jednodílný vodotěsný konektor se silikonovou izolační náplní. Vhodný pro spojování sekčních vodičů nebo dekodérů s elektromagnetickými cívkami ventilů. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13011Doprava a platba
49 Kč bez DPH (59,29 Kč s DPH)
Jednodílný vodotěsný konektor se silikonovou izolační náplní. Vhodný pro spojování sekčních vodičů nebo dekodérů s elektromagnetickými cívkami ventilů. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13011Doprava a platba
Použití
Spolehlivý jednodílný vlhku odolný konektor BVS1 se silikonovou izolační náplní. Vhodný pro spojování sekčních vodičů nebo dekodérů s elektromagnetickými cívkami ventilů.Specifikace
Jednodílný vodotěsný konektor pro spojování vodičů s pevným nebo slaněným jádrem, nebo jejich vzájemnou kombinací.
Snadná a rychlá instalace, vodiče není nutné odizolovat.
Do jednoho otvoru lze instalovat až dva slaněné vodiče.
Parametry
| Hmotnost | 0,012 kg |
|---|---|
| Konektor s gelovou izolační náplní | Ano |
| Max. napětí (U) | 30 V |
| Max. počet spojovaných vodičů | 6 |
| Max. proud (I) | 10 A |
| Max. teplota použití (°C) | -40 až 200 °C |
| Možnost opakovaného použití | Ne |
| Ochrana proti vytržení | Ano |
| Odolné vůči gama a UV záření | Ne |
| Použití ve vlhkém prostředí | Ano |
| Použití ve vodě | Ano |
| Připojení | Samořezné svorky |
| Průřez spojovaných vodičů | 0,75 - 1,5 mm² |
| Rozměry | 6 x 1,5 cm |
| Spojování sekčních vodičů s cívkami ventilů | Ano |
| Spojování společných vodičů | Ano |
Příslušenství6

Měřící zařízení "MULTIMETR - EM39"
405,35 Kč s DPH

Digitální klešťový multimetr VC-330
1 603,25 Kč s DPH

JOKARI Nástroj pro odizolování kabelů - nůž odizolovací Jokari
441,65 Kč s DPH

ICW 5x0,8 mm², balení 152 m
6 235,04 Kč s DPH

JOKARI Automatické odizolovací kleště Jokari Super 4 Plus
816,75 Kč s DPH

TOOLCRAFT Multifunkční kleště 7 v 1
445,28 Kč s DPH
Související produkty8

Hunter ICV, 6/4" FF, 14 bar
2 704,35 Kč s DPH

CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 200 m
3 510 Kč s DPH

NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
11,50 Kč s DPH

CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
1 755 Kč s DPH

Vodotěsný konektor WN-OR (vel. S)
41,14 Kč s DPH

Vyhledávač elektromagnetických ventilů "Chatterbox"
721,16 Kč s DPH

NAPRO Izolační páska 15 mm bílá, 10 m
11,50 Kč s DPH

Weidmuler Návlečka na kabely - čísla & písmena
59,29 Kč s DPH
Alternativní produkty6

IR - Vlhkotěsný konektor (vel. XS/S)
20,57 Kč s DPH

Vodotěsný konektor WN-YEL (vel. M)
39,93 Kč s DPH

Vodotěsný konektor DBR (vel. XL)
61,71 Kč s DPH

Vodotěsný konektor DBO (vel. L)
51,43 Kč s DPH

Techno Vodotěsná kabelová spojka 4x0,5-4 mm² "I"
263,78 Kč s DPH

Techno Vodotěsná kabelová spojka 3x0,5-4 mm² "T"
289,19 Kč s DPH