Vodotěsný konektor WN-YEL (vel. M)
Vodotěsný konektor WN-YEL (vel. M)
Pro vodiče 0,8-2,5 mm² dvoudílné (žlutá kabelová spojka), malé tělo, pro spojení 2-4 vodičů. Ideální konektor do šachtic EZ a pro IRIBOX. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13006Doprava a platba
33 Kč bez DPH (39,93 Kč s DPH)
Pro vodiče 0,8-2,5 mm² dvoudílné (žlutá kabelová spojka), malé tělo, pro spojení 2-4 vodičů. Ideální konektor do šachtic EZ a pro IRIBOX. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13006Doprava a platba
Použití
Pružinové konektory pro spojování vodičů ve ventilových šachticích pro připojení elektromagn. ventilů na přívodní kabel (max. napětí 30 V). Konektory WN lze použít i pod vodou. Pružný element a antikorozní plášť v konektoru zajišťují dokonalý spoj. Vodiče je nutné odizolovat.Specifikace
WN dvoudílné vodotěsné konektory pro spojení 2 - 3 vodičů
Sada standardního pružinového konektoru (oranžový/žlutý) a speciálního polypropylenového pouzdra naplněného kalciovým gelem. Pružinový konektor se aplikuje na vodič a celý spoj se vloží do pouzdra. Tato spojka je navržena speciálně pro elektroinstalace u závlahových systémů.
konektor je vhodný pro plné i slaněné vodiče
průřez vodiče 0,75 mm2 2 - 4 vodičů
průřez vodiče 1,5 mm2 2 - 3 vodiče
průřez vodiče 2,5 mm2 2 vodiče
ochrana proti vytržení
konektory jsou určeny pro jednorázové použití
použití při teplotách 0 - 49 C
Parametry
| Rozměry | 6 x 1,5 cm |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Hmotnost | 0,012 kg |
| Připojení | Samořezné svorky |
| Max. napětí (U) | 30 V |
| UV odolnost | Ano |
| Max. počet spojovaných vodičů | 3 |
| Průřez spojovaných vodičů | 0,75 - 2,5 mm² |
| Možnost opakovaného použití | Ne |
| Použití ve vlhkém prostředí | Ano |
| Spojování sekčních vodičů s cívkami ventilů | Ano |
| Spojování společných vodičů | Ne |
| Konektor s gelovou izolační náplní | Ano |
| Ochrana proti vytržení | Ano |
| Max. teplota použití (°C) | 0 až 49 °C |
| Použití ve vodě | Ano |
Příslušenství6

Měřící zařízení "MULTIMETR - EM39"
405,35 Kč s DPH

Digitální klešťový multimetr VC-330
1 603,25 Kč s DPH

JOKARI Nástroj pro odizolování kabelů - nůž odizolovací Jokari
441,65 Kč s DPH

ICW 5x0,8 mm², balení 152 m
6 235,04 Kč s DPH

JOKARI Automatické odizolovací kleště Jokari Super 4 Plus
816,75 Kč s DPH

TOOLCRAFT Multifunkční kleště 7 v 1
445,28 Kč s DPH
Související produkty8

Hunter ICV, 6/4" FF, 14 bar
2 704,35 Kč s DPH

CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
1 755 Kč s DPH

Vyhledávač elektromagnetických ventilů "Chatterbox"
721,16 Kč s DPH

NAPRO Izolační páska 15 mm bílá, 10 m
11,50 Kč s DPH

Weidmuler Návlečka na kabely - čísla & písmena
59,29 Kč s DPH

Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
601,37 Kč s DPH

RAIN S.p.A RN 150, 3/4", MM, s regulací průtoku
327,91 Kč s DPH

Vyhledávač podzemních kabelů v AZS
4 289,45 Kč s DPH
Alternativní produkty6

IR - Vlhkotěsný konektor (vel. XS/S)
20,57 Kč s DPH

Vodotěsný konektor BVS-1 (vel. M)
59,29 Kč s DPH

Vodotěsný konektor DBR (vel. XL)
61,71 Kč s DPH

Vodotěsný konektor DBO (vel. L)
51,43 Kč s DPH

Techno Vodotěsná kabelová spojka 4x0,5-4 mm² "I"
263,78 Kč s DPH

Techno Vodotěsná kabelová spojka 3x0,5-4 mm² "T"
289,19 Kč s DPH