CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 200 m
CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 200 m
Dvoužilový zemní kabel vhodný například pro 1 elektromagnetický ventil nebo čidlo, balení ve smotku 200 m, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13352Doprava a platba
2 900 Kč bez DPH (3 510 Kč s DPH) 14,50 Kč bez DPH/m
Dvoužilový zemní kabel vhodný například pro 1 elektromagnetický ventil nebo čidlo, balení ve smotku 200 m, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13352Doprava a platba
Použití
Kvalitní zemní kabely s dvojitou izolací, barevně odlišené jednotlivé vodiče, průřez vodičů 1,5 mm². Obvyklé použití - zahrady, skleníky a menší sportovní nebo veřejné plochy. Pro pevné uložení ve vnitřních a venkovních prostorách, v zemi, v betonu. Kabely jsou odolné proti UV záření a proti šíření plamene dle IEC 60332-1.Specifikace
Barevné značení: modrá, hnědá
Rozsah teplot:
pokládka: -5 °C
při provozu: -30 °C až 70 °C
při zkratu: 160 °C / 5 sec
Značení žil: ČSN EN 50265-2-1
Konstrukce: Cu jádro
Izolace PVC, žíly stočené do duše kabelu
Obal (výplňová guma)
Plášť (PVC černý, odolný proti UV záření)
Parametry
| Balení ve smotku | 100/200 m |
|---|---|
| Barva izolace | HD 308 S2 |
| Barva pláště | Černá |
| Certifikát | EZÚ |
| Jmenovité napětí (U) | 450/750 V |
| Maximální provozní teplota jádra | +70 °C |
| Maximální provozní teplota při zkratu | +160 °C |
| Minimální teplota pokládky a manipulace | +5 °C |
| Odolnost proti šíření plamene | ČSN EN 60332-1-2 |
| Poloměr ohybu | 30 mm |
| Proudová zatížitelnost v zemi | 34 A |
| Proudová zatížitelnost ve vzduchu | 22 A |
| Průřez vodiče | 1,5 mm² |
| Původní označení | CYKY 2Dx1,5 |
| REACH | Ano |
| RoHS | Ano |
| Rozsah provozních teplot | −30 až +70 °C |
| Skladba jader vodičů | Plné jádro RE |
| Třída reakce na oheň | Eca |
| Typ Dopravy | XL |
| Typ kabelu | CYKY-O |
| UV stabilizace | Ano |
| Vnější průměr | 7,4 mm |
| Zkušební napětí | 2,5 kV/50 Hz |
| Ochranný vodič | Ne |
| Počet žil kabelu | 2 |
| Odpor jádra | 12,531 Ω/km |
Příslušenství8

NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
11,50 Kč s DPH

Vodotěsný konektor WN-OR (vel. S)
41,14 Kč s DPH

SEZ-CZ Elektroinstalační krabička 6455-11P (ACIDUR)
114,95 Kč s DPH

Vodotěsný konektor BVS-1 (vel. M)
59,29 Kč s DPH
WAPRO spol. s r.o. Plastová vývodka M20 pro X-Core, Pro-C, PCC / dlouhý závit
30,25 Kč s DPH

Krycí fólie červená, šířka 22 cm, délka 100 m
295,24 Kč s DPH

Kopos Chránička MONOFLEX 16 mm - 50m
393,50 Kč s DPH

Vyhledávač podzemních kabelů v AZS
4 289,45 Kč s DPH
Související produkty8

Weidmuler Stahovací páska černá, 100 ks - typ: 2,5 x 135 mm
52,03 Kč s DPH

Měřící zařízení "MULTIMETR - EM39"
405,35 Kč s DPH

Vyhledávač elektromagnetických ventilů "Chatterbox"
721,16 Kč s DPH

Weidmuler Návlečka na kabely - čísla & písmena
59,29 Kč s DPH

Vodotěsný konektor DBR (vel. XL)
61,71 Kč s DPH

Elko Stykač VS 420, 4x20 A, 24 V AC
566,28 Kč s DPH

WAGO Svorka na vodiče s upínáním 221-415
25,41 Kč s DPH

GPH Příchytka stahovacích pásků
5,93 Kč s DPH
Alternativní produkty3

CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
1 755 Kč s DPH

ICW 2x0,8 mm², balení 50 m
817 Kč s DPH

CYKY-O 2x2,5 (CYKY 2Dx2,5) "METRÁŽ"
145,20 Kč s DPH


