T-kus MMF 1" s plochým těsněním
T-kus MMF 1" s plochým těsněním
Novinka
T-kus, 1", s jednou převlečnou matkou pro připojení el. mag. ventilu (matka/vnější závit/vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13251Doprava a platba
65 Kč bez DPH (78,65 Kč s DPH)
T-kus, 1", s jednou převlečnou matkou pro připojení el. mag. ventilu (matka/vnější závit/vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13251Doprava a platba
Použití
Umožňuje sestavení rozebíratelného rozdělovače pro elektromagnetické ventily ve ventilové šachtici. Kdykoliv lze sestavu snadno rozebrat, předělat nebo doplnit. Převlečné matky se připojují na vnější závity protikusů bez použití teflonu. Použití především u tlakově nenáročných závlahových systémů v exteriérech za hlavním elektromagnetickým ventilem. Tvarovky nejsou určeny pro instalaci v interiérech a v tlakových rozvodech pitné vody.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Barva převlečné matice | modrá |
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Hmotnost | 0,060 kg |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Počet převlečných matic | 1 |
| Počet vnějších závitů | 2 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Použití v interiéru | Ne |
| Typ těsnění | ploché |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Velikost závitu | 1 " |
| Typ tvarovky | T-kus |
Příslušenství1
Rychlé info

Náhradní ploché těsnění
Skladem
9,50 Kč bez DPH
11,50 Kč s DPH
11,50 Kč s DPH
Související produkty8
Rychlé info

Hunter PGV, 1" FF, cívka 24 V AC
Skladem
472 Kč bez DPH
571,12 Kč s DPH
571,12 Kč s DPH
Rychlé info

Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
375 Kč bez DPH
453,75 Kč s DPH
453,75 Kč s DPH
Rychlé info

Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
Skladem
649 Kč bez DPH
785,29 Kč s DPH
785,29 Kč s DPH
Rychlé info

Hunter PGV, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
497 Kč bez DPH
601,37 Kč s DPH
601,37 Kč s DPH
Rychlé info

Rozdělovač 2x1" s plochým těsněním
Skladem
179 Kč bez DPH
216,59 Kč s DPH
216,59 Kč s DPH
Rychlé info

Přímý přechod FF 1" s plochým těsněním
Skladem
54 Kč bez DPH
65,34 Kč s DPH
65,34 Kč s DPH
Rychlé info
Novinka

PP DG kulový ventil - vnější závit / přechod na potrubí - typ: 32x1"
Skladem
142 Kč bez DPH
171,82 Kč s DPH
171,82 Kč s DPH
Rychlé info
Novinka

IRIBOX Rozšíření - odbočka na zazimování
Skladem
349 Kč bez DPH
422,29 Kč s DPH
422,29 Kč s DPH
Alternativní produkty (3)



Alternativní produkty3
Rychlé info

CT T-kus MFF 1" s plochým těsněním
Skladem
426 Kč bez DPH
515,46 Kč s DPH
515,46 Kč s DPH
Rychlé info

IRRITEC T-kus MFF 1" s O-kroužkem, GR
Skladem
48 Kč bez DPH
58,08 Kč s DPH
58,08 Kč s DPH
Rychlé info

RAIN S.p.A RN T-kus MFF 1" O-kroužek, PVC
Skladem
65 Kč bez DPH
78,65 Kč s DPH
78,65 Kč s DPH