Transformátor 230/12 - 15 V AC, 72 VA, DIN
Transformátor 230/12 - 15 V AC, 72 VA, DIN
Transformátor na DIN lištu, plynule nastavitelné výstupní napětí 230/12 - 15 V AC (15 W) s odbočkami. Pro nízkonapěťové světelné okruhy. Tepelná pojistka na primárním vinutí, 70 VA Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 39130Doprava a platba
1 282 Kč bez DPH (1 551,22 Kč s DPH)
Transformátor na DIN lištu, plynule nastavitelné výstupní napětí 230/12 - 15 V AC (15 W) s odbočkami. Pro nízkonapěťové světelné okruhy. Tepelná pojistka na primárním vinutí, 70 VA Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 39130Doprava a platba
Použití
Specifikace
Bezpečnostní oddělovací transformátor 12 V/ 72 VA. Provedení na DIN lištu.
Odbočky na vinutí 12, 13, 14 a 15 V AC.
POZOR, transformátor se nevejde do rozvaděčů standardních rozměrů.
Vyhovuje ČSN61558-2-6.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 1292 g |
| Materiál | plast |
| Maximální teplota okolí, třída izolace | T40/B |
| Počet modulů na DIN liště | 4 |
| Primární napětí | 230 V |
| Sekundární napětí (U) | 12 - 15 V AC |
| Tavná tepelná pojistka na prim. vinutí | Ano |
| Teplotní třída izolace | B |
| Výrobce | Tronic/Irimon |
| Výstupní proud | 4,7 A |
| Zdánlivý výkon | 72 VA |
Příslušenství1

ArtLights Hlavní kabel FLEX, 150 W, délka 50 m
2 655,95 Kč s DPH
Související produkty7

IR - Vlhkotěsný konektor (vel. XS/S)
20,57 Kč s DPH

CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
1 755 Kč s DPH

Vodotěsný konektor WN-OR (vel. S)
41,14 Kč s DPH

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
229,90 Kč s DPH

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
500,94 Kč s DPH

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
1 079,32 Kč s DPH

CYKY-O 2x2,5 (CYKY 2Dx2,5) "METRÁŽ"
145,20 Kč s DPH
Alternativní produkty2

Transformátor 230/12 V AC, 70 VA, DIN
1 433,85 Kč s DPH

Transformátor 230/12 - 15 V AC, 160 VA, DIN
2 389,75 Kč s DPH

