Transformátor 230/12 V AC, 20 VA, DIN
Transformátor 230/12 V AC, 20 VA, DIN
Transformátor 230/12 V AC, 20 W, pro montáž na DIN lištu. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 39125Doprava a platba
634 Kč bez DPH (767,14 Kč s DPH)
Transformátor 230/12 V AC, 20 W, pro montáž na DIN lištu. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 39125Doprava a platba
Použití
Specifikace
Bezpečnostní oddělovací transformátor 12 V/ 20 VA. Provedení na DIN lištu.
POZOR, transformátor se nevejde do rozvaděčů standardních rozměrů.
Vyhovuje ČSN61558-2-6.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 630 g |
| Maximální teplota okolí, třída izolace | T40/B |
| Počet modulů na DIN liště | 3 |
| Primární napětí | 230 V |
| Sekundární napětí (U) | 12 V AC |
| Tavná tepelná pojistka na prim. vinutí | Ano |
| Výrobce | Tronic/Irimon |
| Výstupní proud | 1,66 A |
| Zdánlivý výkon | 20 VA |
Příslušenství1
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel FLEX, 150 W, délka 50 m
Skladem
2 195 Kč bez DPH
2 655,95 Kč s DPH
2 655,95 Kč s DPH
Související produkty7
Rychlé info

IR - Vlhkotěsný konektor (vel. XS/S)
Skladem
17 Kč bez DPH
20,57 Kč s DPH
20,57 Kč s DPH
Rychlé info

CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
Skladem
1 450 Kč bez DPH
(14,50 Kč/m)
1 755 Kč s DPH
1 755 Kč s DPH
Rychlé info

Vodotěsný konektor WN-OR (vel. S)
Skladem
34 Kč bez DPH
41,14 Kč s DPH
41,14 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
Skladem
190 Kč bez DPH
229,90 Kč s DPH
229,90 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
Skladem
414 Kč bez DPH
500,94 Kč s DPH
500,94 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
Skladem
892 Kč bez DPH
1 079,32 Kč s DPH
1 079,32 Kč s DPH
Rychlé info

CYKY-O 2x2,5 (CYKY 2Dx2,5) "METRÁŽ"
Skladem
120 Kč bez DPH
145,20 Kč s DPH
145,20 Kč s DPH
Alternativní produkty (3)



Alternativní produkty3
Rychlé info

Transformátor 230/12 V AC, 70 VA, DIN
Skladem
1 185 Kč bez DPH
1 433,85 Kč s DPH
1 433,85 Kč s DPH
Rychlé info

Transformátor 230/12 V AC, 160 VA, DIN
Skladem
1 740 Kč bez DPH
2 105,40 Kč s DPH
2 105,40 Kč s DPH
Rychlé info

Transformátor 230/12 V AC, 40 VA, DIN
Skladem
756 Kč bez DPH
914,76 Kč s DPH
914,76 Kč s DPH

