ArtLights Ceto, 2 W, LED
ArtLights Ceto, 2 W, LED
Zahradní osvětlovací sloupek Ceto v hliníkovém provedení, 12 V AC, 2 W. Barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66275Doprava a platba
825 Kč bez DPH (998,25 Kč s DPH)
Zahradní osvětlovací sloupek Ceto v hliníkovém provedení, 12 V AC, 2 W. Barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66275Doprava a platba
Použití
Ceto je elegantní venkovní celohliníkové svítidlo. Je dodáváno včetně LED světelného zdroje teplé bílé barvy o příkonu 2 W. Světelný zdroj je pevnou součástí svítidla, nelze vyměnit. Svítidlo je vhodné k osvětlení teras, příjezdových cest a chodníků na zahradě.Specifikace
Balení obsahuje:
- svítidlo Ceto s napájecím kabelem délky 1 m (včetně světelného zdroje teplého bílého světla o příkonu 2 W)
- trn sloužící k ukotvení svítidla do zeminy
Balení neobsahuje transformátor.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Dodáváno včetně světelného zdroje | Ano |
| Energetická třída | A++ |
| Hmotnost | 0,72 kg |
| Index podání barev CRI | 83 |
| IP krytí | 44 |
| Materiál | hliník |
| Montáž | zemní trn |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ne |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Příkon | 2 W |
| Připojovací kabel | 1m SPT-1W |
| Regulace jasu | Ne |
| Rozměry | 19 x 44 cm |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Startovací napětí | 9 V |
| Střední doba života | 10000 hodin |
| Světelný tok | 100 lm |
| Třída ochrany | III |
| Typ světelného zdroje | LED teplá bílá |
| Účinnost | >0.5 |
| Vypínač součásti zařízení | Ne |
| Životnost - počet zapnutí | 5000 |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 3000 K |
Související produkty8
Rychlé info

ArtLights Sada dálkového ovladače a přijímače 12 V (max 150 W)
Skladem
1 442 Kč bez DPH
1 744,82 Kč s DPH
1 744,82 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
Skladem
190 Kč bez DPH
229,90 Kč s DPH
229,90 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
Skladem
414 Kč bez DPH
500,94 Kč s DPH
500,94 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
Skladem
226 Kč bez DPH
273,46 Kč s DPH
273,46 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
Skladem
892 Kč bez DPH
1 079,32 Kč s DPH
1 079,32 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
Skladem
254 Kč bez DPH
307,34 Kč s DPH
307,34 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
Skladem
540 Kč bez DPH
653,40 Kč s DPH
653,40 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-1
Skladem
118 Kč bez DPH
142,78 Kč s DPH
142,78 Kč s DPH


