ArtLights Jona Mini, 2,7 W, LED
ArtLights Jona Mini, 2,7 W, LED
Novinka
Venkovní LED spot 12 V AC, 2,7 W. Kvalitní celohliníkové tělo s kloubovým podstavcem. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66341Doprava a platba
499 Kč bez DPH (603,79 Kč s DPH)
Venkovní LED spot 12 V AC, 2,7 W. Kvalitní celohliníkové tělo s kloubovým podstavcem. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66341Doprava a platba
Použití
Venkovní celohliníkové svítidlo Jona Mini je vhodné k efektnímu nasvícení drobných objektů a křovin v okrasných zahradách a dalších exteriérech. Svítidlo je dodáváno včetně LED světelného zdroje teplého bílého světla o příkonu 2,7 W.Specifikace
Balení obsahuje:
- Svítidlo Jona s napájecím kabelem délky 2 m.
- LED světelný zdroj teplého bílého světla o příkonu 2,7 W.
- Trn sloužící k ukotvení svítidla do zeminy.
Balení neobsahuje transformátor.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Dodáváno včetně světelného zdroje | Ano |
| Hmotnost | 0,19 kg |
| Index podání barev CRI | 82 |
| IP krytí | 44 |
| Materiál | hliník |
| Montáž | zemní trn |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Příkon | 2,7 W |
| Připojovací kabel | 2 m 20AWG |
| Regulace jasu | Ne |
| Rozměry | 9x4x12 cm |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Startovací napětí | 9 V |
| Střední doba života | 25000 hodin |
| Světelný tok | 250 lm |
| Třída ochrany | III |
| Typ patice | GU5.3 |
| Typ světelného zdroje | MR11 teplá bílá |
| Účinnost | >0.5 |
| Vypínač součásti zařízení | Ne |
| Vyzařovací úhel | 50 ° |
| Životnost - počet zapnutí | 10000 |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 3000 K |
Příslušenství1
Rychlé info

ArtLights LED MR11, GU5.3, 1,7W, 12 V AC/DC
Není skladem
125 Kč bez DPH
151,25 Kč s DPH
151,25 Kč s DPH
Související produkty8
Rychlé info

ArtLights Sada dálkového ovladače a přijímače 12 V (max 150 W)
Skladem
1 442 Kč bez DPH
1 744,82 Kč s DPH
1 744,82 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
Skladem
190 Kč bez DPH
229,90 Kč s DPH
229,90 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
Skladem
414 Kč bez DPH
500,94 Kč s DPH
500,94 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
Skladem
226 Kč bez DPH
273,46 Kč s DPH
273,46 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
Skladem
892 Kč bez DPH
1 079,32 Kč s DPH
1 079,32 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
Skladem
254 Kč bez DPH
307,34 Kč s DPH
307,34 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
Skladem
540 Kč bez DPH
653,40 Kč s DPH
653,40 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-1
Skladem
118 Kč bez DPH
142,78 Kč s DPH
142,78 Kč s DPH
Alternativní produkty (3)



Alternativní produkty3
Rychlé info

ArtLights Minus, 2 W, LED
Skladem
910 Kč bez DPH
1 101,10 Kč s DPH
1 101,10 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Alder, 2 W, LED
Skladem
497 Kč bez DPH
601,37 Kč s DPH
601,37 Kč s DPH
Rychlé info
Novinka

ArtLights Jona, 3,4 W, LED
Skladem
745 Kč bez DPH
901,45 Kč s DPH
901,45 Kč s DPH