ArtLights Larix, 1,5 W, LED
ArtLights Larix, 1,5 W, LED
Zahradní dekorativní sloupek Larix, 12 V AC, 1,5 W. Barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66289Doprava a platba
528 Kč bez DPH (638,88 Kč s DPH)
Zahradní dekorativní sloupek Larix, 12 V AC, 1,5 W. Barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66289Doprava a platba
Použití
Larix je 12V venkovní svítidlo v plastovém provedení, vybavené stínítkem z plastu. Svítidlo je vhodné k osvětlení teras, příjezdových cest a chodníků v zahradě.Specifikace
Součástí balení je světelný zdroj a upevňovací a kotvící materiál. Upevnění svítidla do pevných povrchů se provádí pomocí dodaných hmoždinek a šroubů. K ukotvení svítidla do zeminy použijte dodaný trn.
Balení neobsahuje transformátor.
| Součástí balení je světelný zdroj a upevňovací a kotvící materiál. Upevnění svítidla do pevných povrchů se provádí pomocí dodaných hmoždinek a šroubů, které se instalují do předpřipravených otvorů ve spodní části svítidla. K ukotvení svítidla do zeminy použijte dodaný kovový trn. Balení neobsahuje transformátor. |
Parametry
| Barva | Antracit |
|---|---|
| Dodáváno včetně světelného zdroje | Ano |
| Energetická třída | A++ |
| Index podání barev CRI | >65 |
| IP krytí | 44 |
| Materiál | plast |
| Montáž | zemní trn/šrouby |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Příkon | 1,5 W |
| Připojovací kabel | 1,5 m SPT-1 |
| Regulace jasu | Ne |
| Rozměry | 10 x 31,5 cm |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Startovací napětí | 9 V |
| Střední doba života | 10000 hodin |
| Světelný tok | 90 lm |
| Světelný zdroj | T15 teplá bílá |
| Třída ochrany | III |
| Vypínač součásti zařízení | Ne |
| Životnost - počet zapnutí | 5000 |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 3000 K |
Související produkty8
Rychlé info

ArtLights Sada dálkového ovladače a přijímače 12 V (max 150 W)
Skladem
1 442 Kč bez DPH
1 744,82 Kč s DPH
1 744,82 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
Skladem
190 Kč bez DPH
229,90 Kč s DPH
229,90 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
Skladem
414 Kč bez DPH
500,94 Kč s DPH
500,94 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
Skladem
226 Kč bez DPH
273,46 Kč s DPH
273,46 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
Skladem
892 Kč bez DPH
1 079,32 Kč s DPH
1 079,32 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
Skladem
254 Kč bez DPH
307,34 Kč s DPH
307,34 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
Skladem
540 Kč bez DPH
653,40 Kč s DPH
653,40 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-1
Skladem
118 Kč bez DPH
142,78 Kč s DPH
142,78 Kč s DPH


