ArtLights Mats, 4 W, LED
ArtLights Mats, 4 W, LED
Stylová závěsná lampa Mats z nerez oceli, 12 V AC/DC, 4 W, barevná teplota 2200 K - teplá bílá. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66309Doprava a platba
1 455 Kč bez DPH (1 760,55 Kč s DPH)
Stylová závěsná lampa Mats z nerez oceli, 12 V AC/DC, 4 W, barevná teplota 2200 K - teplá bílá. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66309Doprava a platba
Použití
Závěsnou lampu Mats lze snadno upevnit na strop verandy, terasy či altánu. Příjemnou atmosféru zajistí světelný zdroj hřejivého bílého světla, jehož barevná teplota (2200 K) je blízká barevné teplotě běžné svíčky. Světelný zdroj o příkonu 4 W je součástí balení.Specifikace
Balení obsahuje:
- svítidlo Mats s napájecím kabelem délky 2 m
- LED světelný zdroj teplého bílého světla (2200 K) o příkonu 4 W
- hmoždinky a šrouby pro uchycení svítidla
Balení neobsahuje transformátor.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Dodáváno včetně světelného zdroje | Ano |
| Hmotnost | 0,97 kg |
| Index podání barev CRI | >65 |
| IP krytí | 44 |
| Materiál | Nerez ocel |
| Montáž | na strop |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Příkon | 4 W |
| Připojovací kabel | 2 m |
| Regulace jasu | Ne |
| Rozměry | 30 x 30 x 19 cm |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Startovací napětí | 9 V |
| Střední doba života | 25000 hodin |
| Světelný tok | 280 lm |
| Třída ochrany | III |
| Typ světelného zdroje | LED teplá bílá |
| Účinnost | >0.5 |
| Vypínač součásti zařízení | Ne |
| Životnost - počet zapnutí | 10000 |
| Energetická třída (od roku 2021) | G |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 2200 K |
Související produkty8
Rychlé info

ArtLights Sada dálkového ovladače a přijímače 12 V (max 150 W)
Skladem
1 442 Kč bez DPH
1 744,82 Kč s DPH
1 744,82 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
Skladem
190 Kč bez DPH
229,90 Kč s DPH
229,90 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
Skladem
414 Kč bez DPH
500,94 Kč s DPH
500,94 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
Skladem
226 Kč bez DPH
273,46 Kč s DPH
273,46 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
Skladem
892 Kč bez DPH
1 079,32 Kč s DPH
1 079,32 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
Skladem
254 Kč bez DPH
307,34 Kč s DPH
307,34 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
Skladem
540 Kč bez DPH
653,40 Kč s DPH
653,40 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-1
Skladem
118 Kč bez DPH
142,78 Kč s DPH
142,78 Kč s DPH


