ArtLights Ovladač Switch Plus, Bluetooth
ArtLights Ovladač Switch Plus, Bluetooth
Dálkové ovládání osvětlení pomocí mobilního telefonu přes Bluetooth (max. 150 W) Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66648Doprava a platba
0 Kč bez DPH (0 Kč s DPH)
Dálkové ovládání osvětlení pomocí mobilního telefonu přes Bluetooth (max. 150 W) Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66648Doprava a platba
Použití
Switch Plus umožňuje ovládat připojená svítidla pomocí aplikace v mobilním telefonu. Vzdálenost, na kterou je možno světla ovládat, je limitována dosahem Bluetooth signálu. Switch Plus není pouze o prostém zapnutí/vypnutí. Osvětlení lze díky mobilní aplikaci automatizovat, připojená svítidla se rozsvěcí dle nastaveného časového plánu. Při zapojení více Switch Plus jednotek můžete vytvářet zóny a výrazně tak zjednodušit správu rozsáhlého osvětlovacího systému. Switch Plus lze snadno zapojit do starších Artlights systémů.Specifikace
Balení obsahuje:
- Jednotku Switch Plus
- Anténu pro zvýšení dosahu bluetooth signálu
- Trn sloužící k ukotvení jednotky do zeminy
- Sadu hmoždinek a šroubů sloužící k upevnění jednotky do pevných povrchů
Bezplatnou aplikaci Garden Lights Plus stáhnete z Google Play nebo App Storu. Podporovány jsou pouze systémy Android 5 resp. iOS10 a novější.
Ovladač Switch Plus musí být trvale pod napětím, nelze použít zároveň s Pohybovým čidlem (obj. č. 66646), Soumrakovým spínačem (obj. č. 66645) nebo Dálkovým ovladačem (obj. č. 66640). Pokud chcete toto příslušenství použít v jednom systému, musí být každé z ovládacích zařízení zapojeno na samostatné větvi.
Ovladač Switch Plus musí být trvale pod napětím.
Parametry
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Maximální zatížení | 150 W |
| Materiál | plast |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Krytí | IP 44 |
| Připojovací konektor | Plug & Play |
| Délka přívodního kabelu přijímače | 5 cm |
| Rozměry přijímače | 24x7,4x3,8 cm |
| Možnost upevnění na zeď | Ano |
Související produkty6

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
229,90 Kč s DPH

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
500,94 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
273,46 Kč s DPH

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
1 079,32 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
307,34 Kč s DPH

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
653,40 Kč s DPH
Alternativní produkty3

ArtLights Sada dálkového ovladače a přijímače 12 V (max 150 W)
1 744,82 Kč s DPH

ArtLights Pohybové čidlo PIR 12 V (max 60 W)
1 034,55 Kč s DPH

ArtLights Programovatelný soumrakový spínač 12 V (max 150 W)
646,14 Kč s DPH
