ArtLights Round 30, 2 W, RGB LED
ArtLights Round 30, 2 W, RGB LED
Dekorativní svítidlo 12V AC s RGB LED světelným zdrojem 2 W. Ovládání dálkovým ovladačem. Průměr koule 30 cm. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66570Doprava a platba
1 815 Kč bez DPH (2 196,15 Kč s DPH)
Dekorativní svítidlo 12V AC s RGB LED světelným zdrojem 2 W. Ovládání dálkovým ovladačem. Průměr koule 30 cm. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66570Doprava a platba
Použití
Round 30 je určeno pro dotváření atmosféry ve Vaší zahradě. Součástí balení je LED - RGB světelný zdroj 2 W. Svítidlo je vhodné pro použití v blízkosti exponovaných a často obývaných ploch, zahradních sezení a teras.Specifikace
Součástí balení je dálkové ovládání.
Parametry
| Rozměry | 30x30x30 cm |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Materiál | PE polyethylen |
| Vypínač součásti zařízení | Ne |
| Montáž | zemní trn |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| IP krytí | 44 |
| Třída ochrany | III |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Příkon | 2 W |
| Světelný tok | 52 lm |
| Index podání barev CRI | >65 |
| Regulace jasu | Ano |
| Energetická třída | A++ |
| Životnost - počet zapnutí | 5000 |
| Připojovací kabel | 1,5m H05RN-F |
| Typ světelného zdroje | LED RGB |
| Dodáváno včetně světelného zdroje | Ano |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ne |
| Startovací napětí | 9 V |
| Střední doba života | 10000 hodin |
| Účinnost | >0.5 |
Související produkty8
Rychlé info

ArtLights Sada dálkového ovladače a přijímače 12 V (max 150 W)
Skladem
1 442 Kč bez DPH
1 744,82 Kč s DPH
1 744,82 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
Skladem
190 Kč bez DPH
229,90 Kč s DPH
229,90 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
Skladem
414 Kč bez DPH
500,94 Kč s DPH
500,94 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
Skladem
226 Kč bez DPH
273,46 Kč s DPH
273,46 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
Skladem
892 Kč bez DPH
1 079,32 Kč s DPH
1 079,32 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
Skladem
254 Kč bez DPH
307,34 Kč s DPH
307,34 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
Skladem
540 Kč bez DPH
653,40 Kč s DPH
653,40 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-1
Skladem
118 Kč bez DPH
142,78 Kč s DPH
142,78 Kč s DPH




