ArtLights Rune, 1,8 W, LED
ArtLights Rune, 1,8 W, LED
Novinka
Celokovový osvětlovací sloupek Rune v industriálním designu, 12 V AC, 1,8 W. Barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66170Doprava a platba
1 095 Kč bez DPH (1 324,95 Kč s DPH)
Celokovový osvětlovací sloupek Rune v industriálním designu, 12 V AC, 1,8 W. Barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66170Doprava a platba
Použití
Celokovové svítidlo v industriálním designu vhodné k osvětlení teras, příjezdových cest a chodníků na zahradě.Specifikace
Balení obsahuje:
- svítidlo Rune
- integrovaný LED světelný zdroj teplého bílého světla o příkonu 1,8 W
- trn sloužící k ukotvení svítidla do zeminy
- hmoždinky a šrouby pro uchycení svítidla do pevných povrchů
Svítidlo je z jedné strany osazeno matným difusorem zajišťujícím rozptýlené světlo. Světelný zdroj je umístěn v horní části svítidla (ve výšce cca 45 cm).
Transformátor není součástí balení.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Energetická třída | F |
| Hmotnost | 2 kg |
| Index podání barev CRI | 80 |
| IP krytí | 44 |
| Materiál | kov |
| Montáž | zemní trn/šrouby |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ne |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Příkon | 1,8 W |
| Připojovací kabel | 1,65m SPT-1 |
| Regulace jasu | Ne |
| Rozměry | 55,5 x 8 x 12,7 cm |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Startovací napětí | 9 V |
| Střední doba života | 25000 hodin |
| Světelný tok | 150 lm |
| Třída ochrany | III |
| Typ světelného zdroje | MR16 studená bílá |
| Účinnost | >0.5 |
| Vypínač součásti zařízení | Ne |
| Životnost - počet zapnutí | 10000 |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 3000 K |
Související produkty8
Rychlé info

ArtLights Sada dálkového ovladače a přijímače 12 V (max 150 W)
Skladem
1 442 Kč bez DPH
1 744,82 Kč s DPH
1 744,82 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
Skladem
190 Kč bez DPH
229,90 Kč s DPH
229,90 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
Skladem
414 Kč bez DPH
500,94 Kč s DPH
500,94 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
Skladem
226 Kč bez DPH
273,46 Kč s DPH
273,46 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
Skladem
892 Kč bez DPH
1 079,32 Kč s DPH
1 079,32 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
Skladem
254 Kč bez DPH
307,34 Kč s DPH
307,34 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
Skladem
540 Kč bez DPH
653,40 Kč s DPH
653,40 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-1
Skladem
118 Kč bez DPH
142,78 Kč s DPH
142,78 Kč s DPH


