ArtLights SMD modul, 3x LED, 12 V AC, 0,5 W, Teplá bílá
ArtLights SMD modul, 3x LED, 12 V AC, 0,5 W, Teplá bílá
LED SMD modul, 12 V AC, 0,5 W, barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66780Doprava a platba
149 Kč bez DPH (180,29 Kč s DPH)
LED SMD modul, 12 V AC, 0,5 W, barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66780Doprava a platba
Použití
LED SMD modul do úsporných nízkonapěťových svítidel s paticí GU5.3.Specifikace
Kompatibilní svítidla jsou uvedena v záložce související.
Parametry
| Index podání barev CRI | 75,1 |
|---|---|
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Patice | GU5.3 |
| Počet LED | 3 |
| Příkon | 0,5 W |
| Rozměry | 2 cm |
| Světelný tok | 10 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 3000 K |
| Účinnost záření | 54,29 lm/W |
Související produkty6
Rychlé info

ArtLights Alpha, 0,5 W, LED teplá bílá
Skladem
563 Kč bez DPH
681,23 Kč s DPH
681,23 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Oak sada, 3 x 1 W, LED + trafo
Skladem
1 697 Kč bez DPH
2 053,37 Kč s DPH
2 053,37 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Birch, 0,5 W, LED
Skladem
338 Kč bez DPH
408,98 Kč s DPH
408,98 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Larch, 1 W, LED
Skladem
497 Kč bez DPH
601,37 Kč s DPH
601,37 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Palm, 1 W, LED
Skladem
545 Kč bez DPH
659,45 Kč s DPH
659,45 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Atria 0,5 W, LED teplá bílá
Skladem
623 Kč bez DPH
753,83 Kč s DPH
753,83 Kč s DPH
Alternativní produkty (3)



Alternativní produkty3
Rychlé info

ArtLights LED SMD modul, 12 V AC, 1 W, Teplá bílá
Skladem
235 Kč bez DPH
284,35 Kč s DPH
284,35 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights SMD modul, 3x LED, 12 V AC, 0,5 W, Modrá
Na objednávku
148 Kč bez DPH
179,08 Kč s DPH
179,08 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights SMD modul, 3x LED, 12 V AC, 0,5 W, Studená bílá
Na objednávku
149 Kč bez DPH
180,29 Kč s DPH
180,29 Kč s DPH