ArtLights Palm, 1 W, LED
ArtLights Palm, 1 W, LED
Venkovní nástěnné svítidlo Palm, 12 V AC/DC, 1 W, barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66128Doprava a platba
545 Kč bez DPH (659,45 Kč s DPH)
Venkovní nástěnné svítidlo Palm, 12 V AC/DC, 1 W, barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66128Doprava a platba
Použití
Nástěnné svítidlo Palm lze snadno upevnit na stěny, ploty nebo trámy a je vhodné především k dekorativnímu osvětlení stěn domů, altánů, schodišť, průchodů a zákoutí na zahradě. Svítidlo je dodáváno včetně LED světelného zdroje teplého bílého světla o příkonu 1 W.Specifikace
Balení obsahuje:
- svítidlo Palm s napájecím kabelem délky 3 m
- LED světelný zdroj teplého bílého světla o příkonu 2 W
- hmoždinky a šrouby pro uchycení svítidla do pevných povrchů
Balení neobsahuje transformátor.
Parametry
| Barva | Nerez |
|---|---|
| Dodáváno včetně světelného zdroje | Ano |
| Energetická třída | A++ |
| Hmotnost | 0,32 kg |
| Index podání barev CRI | >65 |
| IP krytí | 44 |
| Materiál | Nerez ocel |
| Montáž | Na stěnu |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Příkon | 1 W |
| Připojovací kabel | 3m SPT-1W |
| Regulace jasu | Ne |
| Rozměry | 6 x 10 x 10 cm |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Startovací napětí | 9 V |
| Střední doba života | 10000 hodin |
| Světelný tok | 35 lm |
| Třída ochrany | III |
| Typ patice | GU5.3 |
| Typ světelného zdroje | SMD LED teplá bílá |
| Účinnost | >0.5 |
| Vypínač součásti zařízení | Ne |
| Životnost - počet zapnutí | 5000 |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 3000 K |
Příslušenství4
Rychlé info

ArtLights SMD modul, 3x LED, 12 V AC, 0,5 W, Teplá bílá
Na objednávku
149 Kč bez DPH
180,29 Kč s DPH
180,29 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights LED SMD modul, 12 V AC, 1 W, Teplá bílá
Skladem
235 Kč bez DPH
284,35 Kč s DPH
284,35 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights SMD modul, 3x LED, 12 V AC, 0,5 W, Modrá
Na objednávku
148 Kč bez DPH
179,08 Kč s DPH
179,08 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights SMD modul, 3x LED, 12 V AC, 0,5 W, Studená bílá
Na objednávku
149 Kč bez DPH
180,29 Kč s DPH
180,29 Kč s DPH
Související produkty8
Rychlé info

ArtLights Sada dálkového ovladače a přijímače 12 V (max 150 W)
Skladem
1 442 Kč bez DPH
1 744,82 Kč s DPH
1 744,82 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
Skladem
190 Kč bez DPH
229,90 Kč s DPH
229,90 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
Skladem
414 Kč bez DPH
500,94 Kč s DPH
500,94 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
Skladem
226 Kč bez DPH
273,46 Kč s DPH
273,46 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
Skladem
892 Kč bez DPH
1 079,32 Kč s DPH
1 079,32 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
Skladem
254 Kč bez DPH
307,34 Kč s DPH
307,34 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
Skladem
540 Kč bez DPH
653,40 Kč s DPH
653,40 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-1
Skladem
118 Kč bez DPH
142,78 Kč s DPH
142,78 Kč s DPH
Alternativní produkty (3)



Alternativní produkty3
Rychlé info

ArtLights Deimos Antracit, 1 W, LED
Skladem
573 Kč bez DPH
693,33 Kč s DPH
693,33 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Deimos Black, 1 W, LED
Na objednávku
573 Kč bez DPH
693,33 Kč s DPH
693,33 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Boaz, 1,8 W, LED
Skladem
308 Kč bez DPH
372,68 Kč s DPH
372,68 Kč s DPH




