ArtLights Oak sada, 3 x 1 W, LED + trafo
ArtLights Oak sada, 3 x 1 W, LED + trafo
Sada tří zahradních svítidel Oak z nerez oceli, 12 V AC/DC, 3 x 1 W. Barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Součástí balení v této sadě je i napájecí zdroj (transformátor). Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66102Doprava a platba
1 697 Kč bez DPH (2 053,37 Kč s DPH)
Sada tří zahradních svítidel Oak z nerez oceli, 12 V AC/DC, 3 x 1 W. Barevná teplota 3000 K - teplá bílá. Součástí balení v této sadě je i napájecí zdroj (transformátor). Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66102Doprava a platba
Použití
Sada tří dekorativních venkovních svítidel v nerezovém provedení, se stínítkem z matného plastu. Tato svítidla jsou dodávána včetně LED světelného zdroje teplého bílého světla o příkonu 1 W. Sada je vhodná k osvětlení záhonů, skalek a cest na zahradách a dalších exteriérech.Specifikace
Balení obsahuje:
- 3x svítidlo Oak s napájecím kabelem délky 1 m
- 3x LED světelný zdroj teplého bílého světla o příkonu 1 W
- 3x trn sloužící k ukotvení svítidel do zeminy
- hmoždinky a šrouby pro uchycení svítidel do pevných povrchů
- 8 m dlouhý hlavní napájecí kabel (SPT-1) se 4 rozbočovacími konektory, které jsou umístěny v rozestupech 1,3 m od konce kabelu
- napájecí zdroj 230 V AC / 12 V DC, 12 W
Parametry
| Barva | Nerez |
|---|---|
| Dodáváno včetně světelného zdroje | Ano |
| Energetická třída | A++ |
| Hmotnost | 1,37 kg |
| Index podání barev CRI | >65 |
| IP krytí | 44 |
| Materiál | nerez |
| Montáž | zemní trn/šrouby |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Příkon | 1 W |
| Připojovací kabel | 8m SPT-1 |
| Regulace jasu | Ne |
| Rozměry | 4,8x20 cm |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Startovací napětí | 9 V |
| Střední doba života | 10000 hodin |
| Světelný tok | 35 lm |
| Třída ochrany | III |
| Typ patice | GU5.3 |
| Typ světelného zdroje | SMD LED teplá bílá |
| Účinnost | >0.5 |
| Vypínač součásti zařízení | Ne |
| Životnost - počet zapnutí | 5000 |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 3000 K |
Příslušenství4
Rychlé info

ArtLights SMD modul, 3x LED, 12 V AC, 0,5 W, Teplá bílá
Na objednávku
149 Kč bez DPH
180,29 Kč s DPH
180,29 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights LED SMD modul, 12 V AC, 1 W, Teplá bílá
Skladem
235 Kč bez DPH
284,35 Kč s DPH
284,35 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights SMD modul, 3x LED, 12 V AC, 0,5 W, Modrá
Na objednávku
148 Kč bez DPH
179,08 Kč s DPH
179,08 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights SMD modul, 3x LED, 12 V AC, 0,5 W, Studená bílá
Na objednávku
149 Kč bez DPH
180,29 Kč s DPH
180,29 Kč s DPH
Související produkty8
Rychlé info

ArtLights Sada dálkového ovladače a přijímače 12 V (max 150 W)
Skladem
1 442 Kč bez DPH
1 744,82 Kč s DPH
1 744,82 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
Skladem
190 Kč bez DPH
229,90 Kč s DPH
229,90 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
Skladem
414 Kč bez DPH
500,94 Kč s DPH
500,94 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
Skladem
226 Kč bez DPH
273,46 Kč s DPH
273,46 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
Skladem
892 Kč bez DPH
1 079,32 Kč s DPH
1 079,32 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
Skladem
254 Kč bez DPH
307,34 Kč s DPH
307,34 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
Skladem
540 Kč bez DPH
653,40 Kč s DPH
653,40 Kč s DPH
Rychlé info

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-1
Skladem
118 Kč bez DPH
142,78 Kč s DPH
142,78 Kč s DPH

